Izrāde sākumskolas vecuma bērniem OTRĀ PUSĒ

Šis pasākums ir beidzies!

Izrāde vēsta par trim draugiem, kuri, meklējot atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem par dzīves ritējumu, izaicina savu neziņu un bailes no tās beigām. Bērnu zinātkāre un bagātā fantāzija aizrauj viņus fantastiskā ceļojumā kopā ar kaķi, kuram ir deviņas dzīvības. Bērni dodas lidojumā cauri laikiem un dažādām kultūrām, no Senās Ēģiptes caur maģisko Indiju līdz pat sniegotajai Aļaskai, lai atklātu kādu ļoti īpašu noslēpumu.

Atskārsme, ka ne viss ir mūžīgs, bērniem ir citādāka kā pieaugušajiem. Grūti aptveramais rada daudz jautājumu un paver bezgalīgas iespējas savu priekšstatu radīšanai. Ko bērni domā par dzīves beigām? Kas notiek pēc tam, tur, otrā pusē? Vai no nāves tik tiešām visiem ir bail un kā tikt ar to galā?

Bērni izzina pasauli, kombinējot pašu piedzīvotās lietas ar fantāziju. Kā neapjukt, kā saprast nesaprotamo? Izrāde radīs labu augsni bērnu sarunām ar vecākiem un vecvecākiem par šo neierasto, bet tik neizbēgamo tematu. Taču pirmām kārtām tā būs iespēja pafantazēt kopā ar trim sirsnīgiem bērniem un kaķi ar deviņām dzīvībām, atklājot daudz jauna par plašo pasauli.

 

režisore: Laura Čaupale
teksta autores: Lote Eglīte un Laura Čaupale
scenogrāfe un kostīmu māksliniece: Anna Heinrihsone
mūzikas autors: Jānis Ruņģis
horeogrāfs: Kārlis Božs
gaismu māksliniece: Jūlija Bondarenko
spēlē: Ance Strazda, Elīna Vaska, Reinis Boters