Jaunais. Čaks. Klausītājs.

Varis Klausītājs – Aleksandra Čaka dzejas lasījumi
Reinis Jaunais – mūzikas improvizācija
Zīmējumu teātris – vizuālās mākslas improvizācija
Rīga, Spīķeru kvartāls – urbānie pilsētas fona trokšņi

Gluži tāpat kā pirms 100 gadiem dzejnieka Aleksandra Čaka daiļradē atklājās urbānā Rīga, tās ritms un personāži, arī šodien Čaka dzeja un Rīga ir dzīvāka par dzīvu. Atzīmējot dzejnieka 120. dzimšanas dienu, Aleksandra Čaka dzeja uzvirmos arī vienā no Rīgas centra urbānākajiem punktiem – Spīķeru kvartālā.

Divi vasaras vakari – dzejas, mūzikas un vizuālās mākslas sinerģija, kas, izmantojot improvizācijas paņēmienu un papildinot to ar dabiskajiem pilsētas trokšņiem, apmeklētājiem atklās dzejnieka daiļradi un Rīgu savādākā, īpašākā, izjustākā gaismā.

Ar Aleksandra Čaka dzejas lasījumiem uz skatuves kāps režisors, teātra improvizators Varis Klausītājs, savukārt ar mūzikas improvizāciju performanci papildinās talantīgais ģitārists Reinis Jaunais, bet dzejas raisītās sajūtas krāsās uz skatuves ietērps “Zīmējumu teātris”.
Pasākumu datumi: 29. jūlijs, ceturtdiena (pirmizrāde) un 12. augusts, ceturtdiena
Norises laiks: 19.00 – 20.30
Norises vieta: Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 8k-1, Rīga
Ieeja bez maksas.
Pie ieejas apmeklētājiem būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments kopā ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.
No 1. jūnija vietnē www.covid19sertifikats.lv ikvienam ir iespēja iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu. Sertifikātu var izdrukāt vai arī saglabāt savā viedierīcē.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.