Kino vakars Spīķeros: Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta

Šis pasākums ir beidzies!

1.augustā aicinām uz brīvdabas kino vakaru Spīķeru kvartālā! Šoreiz Jūsu uzmanībai asa sižeta piedzīvojumu filma “Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta” (Valerian and the City of Thousand Planets).

Ieeja bez maksas!
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās!
Kino seansa sākums ap plkst. 22.00 (līdz ar krēslas iestāšanos).
Vecums: 12+
Apraksts:
Leģendāro filmu “PIEKTAIS ELEMENTS”, “LEONS” un “LŪSIJA” režisors Liks Besons aicina Jūs uz neaizmirstamu starpgalaktiku piedzīvojumu filmā “VALERIĀNS UN TŪKSTOŠ PLANĒTU PILSĒTA”. Tālā nākotnē, kosmosa pilsētā Alfa vienkopus dzīvo tūkstošiem dažādu citplanētiešu no visdažādākajiem visuma nostūriem, lai apvienotu savas zināšanas, inteliģenci un kultūru labākas nākotnes vārdā.

Pēc ilgiem miera un izaugsmes gadsimtiem Alfu sāk pārņemt neizskaidrojamu notikumu virkne, kas draud pazudināt šo vareno, tūkstošs planētu pilsētu. Aģenti Valeriāns un Lorelīna tiek norīkoti noskaidrot šo notikumu cēloni un neitralizēt to pirms neatgriezeniski tiktu pazudināta Alfa. Izmeklēšana abus jauniešus ieraus piedzīvojumu virpulī, kas aizvedīs viņus uz iepriekš neredzētām planētām un pasaulēm, kur viņi sastaps līdz šim neiepazītas radības un būtnes.

Dodies kopā ar Valeriānu un Lorelīnu līdz šim nepieredzētā piedzīvojumā, lai spītējot briesmām un sazvērestībai, atklātu patiesību un apturētu Alfas bojāeju.

Režisors: Luc Besson
Aktieri: Ethan Hawke, Clive Owen, John Goodman, Rihanna, Cara Delevingne, Dane DeHaan

 

*Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts, un ka viņa attēls var tikt izmantots pēc pasākuma organizatora ieskatiem Facebook lapā vai citos medijos.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.