Koncertuzvedums ŠOKOLĀDES PASAKA

Šis pasākums ir beidzies!

Kurš bērns mūsdienās gan nav ēdis šokolādi? Bet senos laikos bijis citādi. „Šokolādes pasaka” galvenā varone- meitenīte Hanna šokolādes brīnišķo garšu un smaržu izjūt tikai sapnī. Bet kādi notikumi risinājušies senos laikos Austrijas galvaspilsētā Vīnē, uzzināsiet noklausoties koncertuzvedumu „Šokolādes pasaka” Spīķeru koncertzālē 6.decembrī 15.00 (latviešu valodā), 14.decembrī plkst.13.00 (krievu valodā).

Šokolades pasaka Spīķeru koncertzālē

Uzvedumā darbosies Cukuriņš – Ventis Zilberts, klavieres; Zaherkūku meistars- Ingus Pētersons, balss; Šokolādes feja- Dita Krenberga, flauta ;Vaniļa – Jolanta Strikaite, balss. Bet meitenīte Hanna, Marmelādes, Zefīri un konfektītes „Jūras akmentiņi” būs RHVS topošie baletdejotāji. Bet, pats galvenais, stāstu caurvīs skaista mūzika- V.A.Mocarta, F.Šūberta, Joh. Štrausa sacerēta, kam pievienosies arī jaukās Ziemassvētku melodijas.

Kā allaž pusstundu pirms un pēc koncerta bērni darbosies radošajās darbnīcās, kuras šoreiz rīko Praktiskās Estētikas skola (6.dec.) un Japānas vēstniecība Latvijā(14.dec.), bet  kādu pārsteigumu sarūpēs arī A/S „Laima”.

Biļetes

Biļetes cena 7 euro (jāpērk katram klausītājam – gan bērnam, gan pieaugušajam)
Cenā iekļautas radošās darbnīcas pirms un pēc koncerta.