Mākslas un zinātnes izstāde “3D BioLAB” Cafe Europa

Šis pasākums ir beidzies!

Mākslas un zinātnes izstāde: Rasa Šmite, Raitis Šmits, Voldemārs Johansons, Artūrs Gruduls u.c.

Piektdien, 12. septembrī, radošās darbnīcas “Virtuozi” (balstoties 17. gs. lugā “Virtuozi” par zinātnes eksperimentiem).Vada filozofs Ainārs Kamoliņš kopā ar scenogrāfu Rudolf Bekic.

Sestdien, 13. septembrī, 12.00-18.00, 3D printēšana kā procesa vizualizācija (skaņas printēšana, ūdens tornado skenēšana/printēšana). Vada: Franćois Brument un Johann Aussage (dizaineri no Francijas).

3d printēšana Spīķeru kvartālā RIXC

ūdnes nākotne Spīķeru kvartālā

Foto: Raitis Šmits

Café Europa ir Jauno mediju kultūras centra RIXC un divu Eiropas kultūras galvaspilsētu – Rīga 2014 un Monsa 2015 sadarbības projekts. Īpaši dizainētie konteineri augusta sākumā veica 2000 km ceļu no Beļģijas pilsētas Monsas līdz Rīgai. Café Europa konteineri tika uzstādīti Spīķeru kvartālā un tajos tika iekārtota RIXC  Inovācija laboratorija ar izstādēm, mākslas un zinātnes eksperimentiem, un 3D printēšanas radošajām darbnīcām.

Café Europa RIXC Inovācijas laboratorijas programma ir sadalīta sešās tematiskajās nedēļās, kas iepazīstina gan studentus un skolēnus, gan apmeklētājus ar aizraujošām un aktuālām tēmām.

Café Europa Inovācijas laboratorijas programma ir sadalīta sešās tematiskajās nedēļās, kas iepazīstina gan skolēnus, gan apmeklētājus ar aizraujošām un aktuālām tēmām.

 

Izstādes Café Europa konteinerī Spīķeros atvērtas no otrdienas līdz svētdienai 12.00-18.00, ieeja brīva. Pirmdienas – slēgtas, notiks ekspozīcijas maiņa.

Radošās darbnīcas pieejamas ikvienam bez priekšzināšanām, dalība bez maksas, lūgums iepriekš pieteikties.

Īpašs piedāvājums skolām: ar ABLV Charitable Foundation atbalstu aicinām pieteikties interaktīvām ekskursijām!

Pieteikšanās (darbnīcām, skolu grupām) un tuvāka informācija – 26546776 (Rasa Šmite, projekta vadītāja), 67228478 (RIXC birojs) vai rixc@rixc.lv.