Marokuba. Marialy Pacheco & Rhani Krija (Kuba, Maroka)

Šis pasākums ir beidzies!

16.februārī Spīķeru koncertzālē būs karsti – Marialy Pacheco un Rhani Krija no Kubas un Marokas kopīgā projektā MAROKUBA !

Marialy Pacheco un Rhani Krija unikālā kombinācija rada svaigu jaunu skaņu – Afro-Marokas un Kubas tradicionālo ritmu mikslis savienojumā ar mūsdienu Eiropas džezu.

Kubietes Marialy Pacheco muzikālie panākumi ir iespaidīgi. Viņas debijas albumu producēja Roberto Fonseka, leģendārā Ibrahima Ferreras pianists (Buena Vista Social Club) un 2012.gadā viņa kļuva par pirmo un vienīgo sievieti pianisti, kas uzvarēja Montreaux džeza festivālā, pianistu solistu konkursā. Lai arī Ruben Gonzales, Oscar Peterson un Keith Jarrett ietekme jūtama viņas skaņā, viņai ir izdevies radīt ko jaunu, kas raksturīgi unikāls tikai Pačeko.

Perkusionists un bundzinieks Rani Kridža (Rhani Krija) dzimis Marokā un pašlaik ir viens no mūsdienu pieprasītākajiem mūziķiem džeza un tradicionālās mūzikas skatuves. To liecina viņa ilgstošā sadarbība ar Stingu, Dominiku Milleru, Herbiju Hanoku, Al Di Meola, Placido Domingo, Annie Lennox un citiem.

Plašāka informācija
Marokuba. Marialy Pacheco & Rhani Krija (Kuba, Maroka)

Sestdiena, 2019.gada 16. februāris, 19:00

Spīķeri, “Spīķeru koncertzāle” – Ģenerāļa Radziņa krastmala 3, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1050