Nacionālais attīstības plāns

Šis pasākums ir beidzies!

Spēlmaņu Nakts specbalva Jānim Balodim par pilsonisko atbildību un spēju pārvērst valdības dokumentu atraktīvā izrādē “Nacionālais attīstības plāns”

Biļetes iepriekšpārdošanā http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/5877 un “Biļešu Paradīze” kasēs

izrāžu cikls OKUPĒ RĪGU*

Nacionālais attīstības plāns

izrāde-lekcija

“Nacionālais attīstības plāns” ir izrāde par 68 lapas garu dokumentu, kuru īstenojot, Latvijas iedzīvotāji pēc septiņiem gadiem būs divreiz turīgāki, izglītotāki un laimīgāki. Ekonomikas izrāviena sasniegšanā ir svarīgs visu iedzīvotāju atbalsts, tāpēc izrāde tiecas ne tikai sniegt skatītājiem iedvesmu personīgā attīstības plāna izveidē, balstoties uz Nacionālo attīstības plānu, bet arī nofiksēt tā brīža laimes izjūtu, lai pēc septiņiem gadiem spētu saprast, vai ir izdevies tapt divreiz laimīgākiem. Vai Latvijai ir izdevies kļūt par valsti, par kādu tā gribētu kļūt, piemēram, par tādu kā Zviedrija. Tas nav neizpildāms uzdevums – Nacionālais attīstības plāns iesākas ar Raiņa citātu “Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba,” un mēs būsim. Bet cik lieli mēs gribēsim būt 2020. gadā?

* izrāžu cikls OKUPĒ RĪGU: Vairāk kā pirms gada pēc Occupy Wall Street Ņujorkā aizsākās Occupy kustība visā pasaulē. Kustības mērķis ir cīņa pret korupciju un ekonomisko interešu ietekmi politikā un cīņa par sociālo un ekonomisko vienlīdzību. Šo izrāžu mērķis ir diskusija par šo problēmu esamību vai neesamību Rīgā un Latvijā.
 
Radošā komanda:
dramaturģija, izpildījums: Jānis Balodis
režija: Valters Sīlis
scenogrāfija: Uģis Bērziņš