Nekā Lieka – zero waste mini fests Spīķeros

Šis pasākums ir beidzies!

Katrs solis, katra darbība, ko mēs veicam atstāj savas pēdas arī uz mūsu planētas, kas ietekmē gan dabu, gan mūs pašus un ne vienmēr šīs atstātās pēdas nes labumu. Nu jau lielākā daļa kaut reizi ir dzirdējuši vārdu savienojumu ZERO-WASTE, bet vai mēs visi zinām, ko tas īsti nozīmē?

Nāc 9.jūlijā uz Spīķeru radošo kvartālu un uzzini visu par un ap zero waste kustību Latvijā, kāpēc šī kustība mums vispār ir nepieciešama un kā tā ietekmē mūs un pasauli mums apkārt. Pasākumā būs iespēja iegādāties dažādas dabai draudzīgas preces un iemācīties tās darināt arī paša spēkiem.

Pieredzē dalīsies un stāstīs:

– Madara Bundzeniece – TURZA
– Agnese Zīle – ZĪLE
– Elizabete Marta Mašēna – par vegānisko dzīvesveidu
– Laima Kubliņa – Zaļā josta
– Rūdolfs Skuja – Precious Plastic Latvia

Tirdziņā:

TURZA, ZĪLE, Wrap it Latvia, MamiraBelle lv, Brīvbode, Monk Island, Zemes Draugs

Pasākuma ietvaros norisināsies arī tirdziņš, kurā varēs iegādāties dažādas noderīgas lietas, sākot no pārtikas produktiem, līdz pat stilīgiem recycled apģērbiem!
Tāpat pasākumā piedalīsies arī Brīvbode – ņem līdzi lietas, ko pats vairs neizmanto un Brīvbodē varēsi tās iemainīt pret kaut ko sev noderīgu!

P.S. Tirdziņam atceries paņemt līdzi kādu trauciņu, vai maisiņu kur iegādātos labumus iepildīt vai ielikt! – jo šoreiz – NEKĀ LIEKA!

 

Darbnīcās darbosimies kopā ar:

Ievu Treimani un “IR design”, Wrap it Latvia, ZĪLE, Zaļā josta, Precious Plastic Latvia

Pasākumā varēsi apmeklēt radošās darbnīcas, kurās darbosimies kopā ar Wrap it Latvia un veidosim savas vaska drāniņas, ar ZĪLE palīdzību mācīsimies šūt un radīt no veciem apģērbiem ko jaunu un unikālu. Vecus kreklus, ko vairs nenēsāsi vari ņemt līdzi, lai iemācītos kā no tiem uztamborēt paliktņus un pat grozus kopā ar “IR Design”, un kopā ar Precious Plastic Latvia veidosim gaisa pūķus, bet Zaļā josta aicinās aktīvi līdzdarboties kopā ar aizraujošām un izglītojošajām spēlēm.

Ēdieni, dzērieni – Vegstop.lv

Uz tikšanos!