Orientēšanās pasākums “Atklāj Maskačku”

Šis pasākums ir beidzies!

Maskavas forštate ir viena no pārsteidzošākajām un interesantākajām Rīgas apkaimēm, kura atklājas mums, ja ieskatāmies vērīgāk. Pasākums “Atklāj Maskačku” būs aktīvs un saliedējošs notikums gan lieliem, gan maziem apkaimes iedzīvotājiem un citiem interesentiem, kuri vēlēsies iepazīt un atklāt Maskavas forštates skaistākās un interesantākās vietas, kuras noteikti ir vērts redzēt un zināt!

Piedzīvojumā dosimies sestdien, 29.augustā, starts – Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 8, reģistrēšanās no plkst.11.00, kopējais starts plkst.12.00!

Pasākumā vari piedalīties gan individuāli, gan komandā (līdz 5 dalībniekiem), aicinātas piedalīties arī uzņēmumu komandas īpaši tie, kuri ikdienā strādā Maskavas forštatē!

DALĪBA IR BEZ MAKSAS!

Lai pieteiktu sevi vai savu komandu dalībai, noteikti aizpildi pieteikuma anketu, līdz 25.augustam: https://ej.uz/atklajmaskacku

Visas dienas garumā Spīķeru kvartālā varēsi aplūkot brīvdabas izstādi, kas tapusi sadarbībā ar Masakvas forštates populārāko lapu facebook.com – If you like Maskačka, Maskačka likes you, kurā varēsi aplūkot Maskavas forštati no dažādiem unikāliem un asprātīgiem leņķiem!
Pasākuma noslēgumā baudīsim brīvdabas koncertu, kurā uz skatuves kāps Miks Dukurs!

Pasākuma norise
11:00 – 11:50 Reģistrēšanās, komandas iesniedz līgumus
11:50 – 12:00 Sapulce, kurā tiek izrunāts orientēšanās uzdevums un noteikumi
12:00 – Kopējais starts
12:00 – 15:00 Orientēšanās
14:30 – 15:10 Finišs
16.00 – Rezultātu paziņošana, uzvarētāju apbalvošana
16.30 – Pasākuma noslēgums, MIKS DUKURS brīvdabas koncertā Spīķeros

Ierodoties uz pasākumu aicinām ievērot piesardzības pasākumus!
– Ieturēt 2m distanci no citiem apmeklētājiem;
– Dezinficēt rokas;
– Klepot un šķaudīt saliektā elkonī.

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts, un ka viņa attēls var tikt izmantots pēc pasākuma organizatora ieskatiem Facebook lapā vai citos medijos.

Pasākums tiek īstenots Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursa „Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai” ietvaros.