Pilsētas plenērs pusaudžiem

Šis pasākums ir beidzies!

Sākot ar 23.maiju Spīķeru kvartālā norisināsies bezmaksas pilsētas plenēri pusaudžiem un jauniešiem vecumā no 12 līdz 18 gadiem, kuros kopā ar vizuālās mākslas pasniedzējiem tiks apgūtas dažādas gleznošanas tehnikas un veidoti radošie darbi. Dalība plenēros un darbam nepieciešamie materiāli bez maksas, iepriekš piesakoties.

Šajā vasarā Spīķeru kvartālā norisināsies trīs gleznošanas plenēri, aicinot jauniešus izpaust savu radošo redzējumu sekojošās tēmās un gleznošanas tehnikās: 23.maija tēma „Daugavas promenāde”, izmantojot akvareļu krāsas, 13.jūnija plenēra tēma „Spīķeru laukums”, izmantojot tonēto papīru un pasteļa krītiņus, savukārt 22.augustā – noslēdzošā plenēra tēma būs „Pārdaugavas horizonts”, gleznojot akrila tehnikā uz audekla.

Plenēru mērķis ir attīstīt Rīgā dzīvojošo jauniešu radošo iztēli un jaunradi, veidojot radošos darbus dažādās gleznošanas tehnikās. Plenēri būs lieliska iespēja ikvienam jaunietim, izmēģināt savus spēkus trijās gleznošanas tehnikās un profesionāla pedagoga vadībā izveidot savu vienreizējo un neatkārtojamo radošo darbu. BJC „Daugmale” mākslas pedagogi iepazīstinās ar katras gleznošanas tehnikas specifiku un niansēm, kompozīcijas principiem un konsultēs radošā darba veidošanā. Pusaudži un jaunieši varēs papildināt savas zināšanas un iemaņas dažādās gleznošanas tehnikās, katrs plenēra dalībnieks saņems apliecinājumu par dalību plenērā, pusaudži un jauniešu lietderīgi pavadīs savu brīvo laiku un iegūs jaunus draugus.

No 25.augusta līdz 22.septembrim plenēros radītie darbi  tiks  izstādīti Spīķeru  kvartālā, Maskavas  ielā  6 un izstāde būs apskatāma  ikvienam interesentam bez maksas katru dienu no 10.00 -18.00.

Plenēri Spīķeros norisināsies 23.maijā, 13.jūnijā un 22.augustā no plkst. 12 līdz plkst. 16:00. Dalība plenēros ir bez maksas, iepriekš piesakoties. Katram pieteiktajam plenēra dalībniekam tiks nodrošināti materiāli, lai sekmīgi varētu radīt savu mākslas darbu.

Plašāka informācija un dalības anketa atrodama ww.spikeri.lv/aktuali.

Pilsētas plenērus Spīķeros organizē bērnu un jauniešu centrs „Daugmale”, sadarbībā ar biedrību „Rīgas Spīķeri” un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

pleners Spikeros