Riga Flea Market – rudens izlaidums

Šis pasākums ir beidzies!

8.oktobrī Spīķeri aicina apmeklēt brīvdabas krāmu tirdziņa Riga Flea Market – īpašo rudens izlaiduma tirdziņu, kurā varēs iegādāties visdažādākās lietas sākot no retro mēbelēm un oriģināliem interjera un sadzīves priekšmetiem līdz pat košiem un krāšņiem apģērbiem un neatkārtojamiem aksesuāriem, kas lieti noderēs rudens gaitās.

Tirdziņā apmeklētājiem galdā tiks celts daudzveidīgs un raibs piedāvājums dažādiem mērķiem un vajadzībām. Interesanti būs gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem, jo „Riga flea market” tirdziņos ik reizi var atrast pārsteidzošas lietas no šī un pagājušā gadsimta, turklāt iegādāties tās iespējams no pašu saimnieku rokām un piedevām uzzināt kārojamās lietas vēsturi.

Spīķeros notiekošo krāmu tirdziņu mērķis ir attīstīt un iedzīvināt labākās Eiropas pilsētu krāmu tirdziņu tradīcijas Rīgas centrā, kad par tirgotāju var kļūt ikviens, kam ir vēlme un kas vērtīgs krājumā. Pircējiem šādi tirdziņi ir lieliska izdevība tikt pie oriģinālām un īpašām lietām, kuras ierastajos pilsētas lielveikalos atrast nebūs iespējams.

 „Riga flea market” apmeklētāji būs laipni gaidīti sestdien, 10.septembrī no plkst. 11:00 līdz plkst. 16:00 Spīķeru kvartāla pagalmā, Maskavas ielā 10. Ieeja pasākumā – bez maksas.