Rīgas krāmu tirgus 2023

Šis pasākums ir beidzies!

Arī šogad Spīķeros norisinās apmeklētāju iemīļotie krāmu tirdziņi, kuros apmeklētāji varēs atrast interesantas un skaistas lietas sākot no porcelāna traukiem un kristāla vāzēm līdz pat vintage brošiņām, vesturiskām naudas zīmēm un vinila platēm!

Rīgas krāmu tirdziņi norisināsies Spīķeru lielajā laukumā no plkst. 10.00 līdz 15.00. Ieeja bez maksas.

PIETEIKUMA ANKETA DALĪBNIEKIEM


Rīgas krāmu tirgus Spīķeros

Rīgas krāmu tirgus Spīķeros norisinās jau no 2014.gada. Tirdziņš darbojas ar mērķi attīstīt un iedzīvināt labākās Eiropas brīvdabas krāmu tirgu tradīcijas Rīgā. Krāmu tirdziņā par tirgotāju var kļūt ikviens, kam ir kas vērtīgs krājumā, ko pats vairs neizmanto. Pircējiem savukārt šādi krāmu tirdziņi ir iespēja atrast interesantas un unikālas lietas ar vēsturi un iegādājoties tās, dot tām jaunu dzīvi!

Ko var atrast un iegādāties krāmu tirdziņā?

Rīgas krāmu tirgū Spīķeros ik reizi valda liela piedāvājumu dažādība. Šeit atrodamas aizraujošas un interesantas lietas no šī un pagājušā gadsimta. Dažādas senatnīgas un mūsdienu mājas lietas, trauki, galda piederumi, mēbeles, porcelāna un stikla figūriņas, nozīmītes, grāmatas, vinila plates, foto un skaņu tehnika, aksesuāri, apģērbi, rotaļlietas, mākslinieku darinājumi un mūsdienu dizaina preces.

*Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts, un ka viņa attēls var tikt izmantots pēc pasākuma organizatora ieskatiem Facebook lapā vai citos medijos.