Sanktpēterburgas džeza zvaigznes un Jazz Jem Session

Šis pasākums ir beidzies!

“Katrs no viņiem ir pelnījis solo projektu. Katrs – gatava zvaigzne. Viņi ir apvienojuši spēkus, lai sāktu jaunu džeza attīstības vēsturi Krievijā. Viņi ir SANKTPĒTERBURGAS DŽEZA ZVAIGZNES.”

Septeņi izcilākie Sanktpēterburgas mūziķi, to skaitā ievērojamais Krievijas klarnetists Konstantīns Hazanovičs un kolektīva Billy’s Band solists Billijs Noviks, piedāvā Rīgas publikai unikālu projektu – “Sanktpēterburgas džeza zvaigznes”.
Koncerts DALI Spikeri
Džeza mākslinieki dažādā sastāvā jau iepriekš muzicējuši daudzos pasākumos, piedalījušies ap desmit kopīgos projektos, bet pirmo reizi apvienojušies, lai parādītu džeza mūzikas jauno enerģiju.

Kopā ar Billiju Noviku un Konstantīnu Hazanoviču koncertā piedalīsies Sanktpēterburgas kolektīva Jazz Classic Trio līderi un dalībnieki Andrejs Zimovecs, Jegors Krjukovskihs un Nikolajs Zatoločnijs, JPO (Jazz Philharmonic Orchestra) līderis, virtuozais saksofonists Kirils Bubjakins, kā arī populārā džeza lēdija Jūlija Mihailovska. Slavenie mūziķi izpildīs labākos klasiskā džeza skaņdarbus.

Pēc koncerta pirmās daļas, darbībai uz skatuves, pieslēdzas Rīgas džezmeņi.

Café Dali (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12 k-1, tel. 25213313)