Sanktpēterburgas Jauniešu cirka apvienības “Rovesņik Na Neve” viesizrāde Spīķeros

Šis pasākums ir beidzies!

17.jūlijā aicinām uz Sanktpēterburgas Jauniešu cirka apvienības “Rovesņik Na Neve” laikmetīgā cirka viesizrādi Spīķeru kvartālā! Ieeja bez maksas.

Par ko ir šī izrāde?  Ja nesēdi uz vietas, bet dodies ceļojumā, vienalga – pa īstam vai  savos sapņos,  tevi vienmēr gaidīs pārsteigumi, brīnumi, izaicinājumi, pārpratumi, tikšanās, šķiršanās, joki, bēdas, draudzība, mīlestība, asaras un smiekli…

Tā arī šoriez. Visas šīs emocijas un piedzīvojumu kaleidoskopu Jauniešu cirka apvienība “Rovesņik Na Neve”  atklās  ar saviem specifiskajiem dotumiem, proti, cirka disciplīnu  daudzveidību – akrobātiku, žonglēšanu, ekscentriku, ekvilibristiku, klaunādi. Tā ir izrāde  par ceļojumu, par ceļojumu kustībā!

Jauniešu cirka apvienība  “Rovesņik Na Neve”  mājo  Sanktpēterburgas  Radošuma  namā “U Voznesenskogo Mosta”. Pats  bērnu un jauniešu interešu centrs darbojas jau 90 gadus, bet cirka   skola –  35 gadus!  Tā ir viena no titulētākajām  cirka mākslas apmācības iestādēm, uzvaru skaits   starptautiskos cirka konkursos un festivālos jau kļuvis nepārredzams. Starp tiem – galvenās balvas  Krievijas, Francijas, Ukrainas, Izraēlas,  Somijas, Lietuvas un, protams, arī Latvijas festivālos un konkursos. Liels ir skolas  ieguldījums profesionālās cirka mākslas tālākvirzībā.  Šobrīd  jaunie profesionāļi strādā ASV, Kanādas, Krievijas lielākajās cirka kompānijās.

Izrādei, kuru skolas jauno profesionāļu apvienība “Rovesņik Na Neve” rādīs pie mums, 17.jūlijā,  jau ir aplaudējuši skatītāji dažādās pilsētās ne vien pašu valstī, bet arī Beļģijā, Izraēlā, Francijā un  pavisam nesen – Vācijā un Somijā. Jaunie mākslinieki ir pārsteiguši gan  Fratellini Akadēmijā  (L’Académie Fratellini), gan Berlīnes baleta un cirka skolas (Staatliche Ballettschule Berlin und Schule für Artistik) pedagogus un audzēkņus.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.