Selga TREAT brīvdabas kino vakars

Šis pasākums ir beidzies!

Brīži, kurus velti sev, ir labākais veids, kā smelties jaunus spēkus un iedvesmu. Izbaudi vasaras vakara burvību kopā Selga TREAT kolekcijas gardumiem un labu filmu!

Aicinām uz Selga TREAT brīvdabas kino vakaru Spīķeros!

Ierodies laicīgi, ieeja teritorijā jau no plkst. 19:00.

Par lielisku atmosfēru parūpēsies Mārtiņš Kapzems, kas iepriecinās jūs ar dažādām aktivitātēm un konkursiem, kuros būs iespēja laimēt lieliskas balvas!

Darbosies sietspiedes tehnikas meistarklase, kurā mākslinieces Sabīnes Vekmanes pavadībā būs iespēja izzināt sietspiedes tehnikas pamatus un apdrukāt īpaši garšīgas auduma somiņas.

Būs pieejama Selga Treat atpūtas zona brīnišķīgiem foto mirkļiem.

Par atspirdzinošiem dzērieniem parūpēsies “Cits bārs”.

21.00 FILMA ITĀLIJAS ATMIŅAS / MADE IN ITALY Sirds silta komēdija par gleznaino Toskānu, ģimeni un mīlestību

Aktiera Džeimsa Dārsija (seriāls „Secret Diary of a Call Girl”, „Gernika”) debija pilnmetrāžas filmas režijā, viņš arī filmas idejas un scenārija autors. Tēva un dēla lomās iemiesojas īru aktieris Liams Nīsons („Zvaigžņu kari”, „Vīri melnā”, „Betmens: Sākums”) un viņa vecākais dēls Maikls Ričardsons („Visi gali sniegā”). Galvenajās sieviešu lomās – Lindsija Dankana („Apdāvinātā”, „Brīvdienas Parīzē”) un itāļu aktrise Valērija Bilelo.
Filma tiks rādīta oriģinālvalodā ar latviešu valodas subtitriem.

Kino vakars norisināsies Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8k-1.

 

Ieeja no plkst. 19.00, kino seansa sākums plkst. 21.00.

 

Ieeja pasākuma ir bez maksas.

Pie ieejas apmeklētājiem būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments kopā ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

 

Vietnē www.covid19sertifikats.lv ikvienam ir iespēja iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecinās vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu. Sertifikātu var izdrukāt vai saglabāt savā viedierīcē.

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts no pasākuma rīkotāja un citu tam pilnvaroto personu puses, un iegūtais video un foto materiāls ar apmeklētāja attēlu var tikt publicēts vai izmantots sociālajos tīklos vai citās publiski pieejamās vietnēs publicitātes vajadzībām.