SIMRIT koncerts SONGS OF RESILIENCE

Šis pasākums ir beidzies!
Rīgā ar tūri viesosies pasaulē atzīta skaņas dziedināšanas mākslas mūziķe Simrit.Par SIMRIT

Simrit Kaur Khalsa, dziesmu autore un skaņas meditācijas māksliniece, kas iekarojusi pasaules mūzikas topu virsotnes (iTunes #1; Billboard Music #3), 21. un 22.aprīlī viesosies Rīgā ar koncertu sava albuma “Songs of Resilience” (“Dvēseles atdzimšanas dziesmas”) Eiropas tūres ietvaros.

Simrit, kuras vārds komentārus neprasa daudzu jogas, mantru un pasaules mūzikas mīļotāju vidū, ir grieķu mūziķu dzimtas izcelsmes māksliniece. Viņas radītā mūzika radusi spēcīgu ietekmi ortodoksālās baznīcas dziedājumos, savijoties ar Rietumāfrikas pulsējošiem ritmiem un jutekliskam melodiskumam.

Simrit un viņas pavadošais mūziķu ansamblis izpilda mūziku, kas veltīta pasaules mūzikas garīgajām tradīcijām. Pasaules tūrei “Dvēseles atdzimšanas dziesmas” (“Songs of Resilience”) piestājot Latvijā, Spīķeru koncertzālē, 21.aprīlī, tiek aicināti klausītāji, kas vēlas iegrimt meditatīvā pasaules mūzikā un baudīt skaņas dziedinošo spēku, mantru vibrāciju pavadījumā.

Simrit balss tembrs ir suģestējošs un unikāls, jo mūziķe studējusi un nodarbojas ar īpašu skaņas dziedināšanas metodi. Par viņas balsi var teikt, ka tā ir hipnotiska, dziedinoša un majestāstiska, kas uzrunā dziļi cilvēciskā veidā. “Dvēseles atdzimšanas dziesmas” (“Songs of Resilience”) ir Simrit piektais albums un sasniedzis Pasaules mūzikas topu virsotnes, ieskaitot iTunes 1.vietu un Billboard Music 3.vietu.

Ar savu maģisko balsi Simrit ir iekarojusi sev vietu pasaules, jogas un Kundalini jogas tradīciju mūzikā.

Kopā ar Simrit pasaules tūrē devies viņas pavadošais ansamblis ar mūziķiem Tripu Dudleiju (Tripp Dudley) ar perkusijām, Šanonu Haidenu ar čellu& ģitāru (Shannon Hayden) un Džaredu Meju (Jared May) ar basģitāru.

SIMRIT pasaules tūre

Aprīlī un maijā Simrit pasaules tūre piestās daudzās Eiropas valstīs -no Skandināvijas un Baltijas valstīm uz Vāciju, Nīderlandi, Apvienoto Karalisti, Spāniju un daudzām citām.

Rīgā Simrit uzstāsies ar meditatīvu koncertu 21.aprīlī plkst. 19:00 Spīķeru koncertzālē, un 22.aprīlī turpat Spīķeros māksliniece sniegs skaņas meditācijas un dziedināšanas meistarklasi mantru, jogas un mūzikas terapijā. Biļetes iegādājamas Biļešu Servisa kasēs un internetā Bilesuserviss.lv.

Simrit, aicinot uz savu meistarklasi, par mūzikas dziedinošo spēku saka:Kad izmantojam savu balsi autentiskā veidā, tad piedzīvojam jaunu dvēselisku iedvesmu. Katram cilvēkam ir sava individuālā skaņa, un caur to viņam ir pieeja savam spēkam un varēšanai. Ikvienam no mums ir šis spēks, kaut arī daudzi no mums audzināšanas un kultūras spiediena ietekmē noticējuši, ka mums nav tādas varas, tāpēc spēks paliek snaudošs, savā potenciālajā esamībā. Tas ir kā atkodējot datora programmatūru.
Mūsu individuālā skaņa ir šifrs, ar kuru iztulkot un saprast savu unikālo kodu. Tā ir eļļa, kas ļauj motoram darboties vienmērīgi. Nonākot intīmā saskarsmē paši ar savas balss unikālo plūsmu, varam piedzīvot ko neticamu un apbrīnojamu: spēcinātu dzīvības esenci, pacilātas sajūtas, stiprinātu imūnsistēmu, spēcīgu intuīciju, harmoniskāku hormonālās sistēmas saspēli, mirdzošu ādu utml. Kopīgi liksim lietā Kundalini jogas tradicionālās skaņas tehnoloģijas, kā arī vokālās prakses un metodes no dažādām garīgajām tradīcijām – Indijā, Tuvajos Austrumos un „ Rietumos”. Tas viss – lai atklātu un noslīpētu paši savu unikālo skanējumu. Katram no mums sava individuālā skaņa, kas ir iekodēta dziļi mūsos, ir atslēga uz dzīvības spēka rezervuāru mūsos. Vai var būt kas brīnišķīgāks par mirkli, kad mums atklājas īstā un savā kailumā patiesā skaņa!

Par iespējām piedalīties Simrit meistarklasē, 22.aprīlī, Spīķeru koncertzālē lūdzam kontaktēt ar pasākuma organizatoriem.
e-pasts: puranjeet@inbox.lv
sandija.salaka@ccg.lv
Tel..: 29395519, 27002288
Vairāk par mūziķi: http://simritkaurmusic.com/

Vairāk informācijas: http://simritkaurmusic.com/