Sofia Rei (Argentīna) un JC Maillard (Francija) koncertprogrammā KETER no Džona Zorna (John Zorn) Masada Book 3

Šis pasākums ir beidzies!

Sofia Rei (Argentīna) un JC Maillard (Francija) piedāvā koncertprogrammu KETER no Džona Zorna (John Zorn) Masada Book 3

Unikālā projektā balsij un sazbasam, Sofia Rei piedāvā intīmu introspekcijas studijas darbu pasaulē pazīstamam materiālam. Ar Sofia Rei liriku un abu mūziķu aranžējumiem dziesmas izzin vairākus tēmas no mīlestības un vientulības līdz Frīdas Kahlo spokam vai pavadītai bērnībai Argentīnā diktatora laikā. Valdzinošais bezprecedenta sinerģijas duets KETER albumu padarījis par Masada kataloga papildinājumu, kas izceļas.

Pēc 4 gadu darba ierakstu studija Tzadik Records izlaidis šā gada janvārī Sofia Rei un JC Maillard dueta albumu KETER. Ceturtdaļ gadsimta garumā Džona Zorna Masada ir nepārtraukts prieka uniedvesmas avots piedzīvojumu pilnas mūzikas sfērā, piesaistot tādus mūziķus kā Dave Douglas, Bill Frisell, Marc Ribot, Pat Metheny, John Medeski, Martin & Wood utt. Ar trešo un pēdējo dziesmugrāmatu The Book Beriah, viņš nobeidz Masada sēriju ar 92 kompozīcijām 11 albumos, ko ierakstījuši pasaules zināmākie mūziķi. Masada paplašina priekšstatu par ebreju mūzikas tradīcijām.

Džons Zorns (angļu: John Zorn, dzimis Ņujorkā, 1953. gada 2. septembrī) ir amerikāņu avangarda komponists, orķestra koordinators, ierakstu producents, saksofonists un multiinstrumentālists. Zorns savas karjeras laikā ir piedalījies kopā vairāku simtu albumu ierakstīšanā. Viņš ir sacerējis ļoti dažādu žanru mūziku, dažkārt pat viena skaņdarba ietvaros, bet vislabāk Zorns ir pazīstams pēc savas darbošanās avangarda džezā, improvizētajā un laikmetīgajā mūzikā. Zorns ir vadījis pankdžeza grupu Naked City un džeza kvartetu Masada, rakstījis koncertmūziku klasiskās mūzikas ansambļiem, tāpat producējis mūziku dokumentālajām un mākslas filmām.