Spektrs kino vakari Spīķeros atklāšana: filma Young Offenders

Šis pasākums ir beidzies!

Spīķeru kvartāls sadarbībā ar kino projektu Spektrs izziņo jauno brīvdabas kino vakaru sezonu un pirmo no sešiem brīvdabas kino vakariem Spīķeros! Šogad kino vakaru tēma „Pasaules kino kaleidoskops” . Un arī šogad ieeja visos kino vakaros bez maksas.  Tāpat arī šogad turpinām lielisko tradīciju un katru kino vakaru uzsāksim ar kādu no Latvijas režisoru īsfilmām!


15.jūnijā kino vakaru atklāšanā filma “Vai viegli būt jaunam un bez atbildības?” (“The Young Offenders”).

http://kinospektrs.lv/young-offenders/

Konors un Džoks ir tipiski īru slaisti, kuri diendienā triec aliņus, niekojas ar zāli un vizinās ar zagtiem velosipēdiem pa dzimto Korku. Taču labāko draugu dzīves strauji mainās, kad netālu avarē narkotiku tirgotāju laiva, krastā izskalojot kokaīnu 440 miljonu eiro vērtībā. Lai tiktu pie kārotā kumosa, abiem draugiem ir jāpaspēj nokļūt avārijas vietā pirmajiem, apsteidzot fanātisku policistu, psihopātisku narkobaronu, vietējo bandītu un savus vecākus. Ir tikai viens āķis… To ir jāpaspēj izdarīt, kamēr abi vēl nav 16 gadus veci!

Jūsu priekšā ir leģendāro filmu “The Goonies” un “Paģiras” ārlaulības bērns – ruds, vasarraibumains, nevaldāms un nekontrolējams, ar pamatīgu viskija smārdu, rupjībām un attieksmīti, bet tāpat tik ļoti mīļš! Filma, kura ir iespējama tikai latviešu otrajā dzimtenē – Īrijā!

 

Kino vakaru atklāsim ar režisores Adriānas Rozes īsfilmu “Rīgas kungi”!

 

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.