Spektrs kino vakari Spīķeros: filma “Kapteinis Fantastika” (Captain Fantastic), ASV

Šis pasākums ir beidzies!

Spīķeru kvartāls sadarbībā ar kino projektu Spektrs izziņo jauno brīvdabas kino vakaru sezonu un otro no sešiem brīvdabas kino vakariem Spīķeros. Šogad kino vakaru tēma „Pasaules kino kaleidoskops”. Un arī šogad ieeja visos kino vakaros bez maksas! Tāpat arī šogad turpinām lielisko tradīciju un katru kino vakaru uzsāksim ar kādu no Latvijas režisoru īsfilmām.

31.augustā filma “Kapteinis Fantastika” (Captain Fantastic), ASV

Režisors: Mets Ross
Galvenajās lomās: Vigo Mortensens, Stīvs Zāns, Frenks Landžella
ASV, 2016. gads, 118 min.
Viņi prot vairākas valodas un ir izglītoti dažādās zinātnēs. Viņi prot medīt un rīkoties ar ieročiem. Viņi dzīvo mežā un atrodas pilnīgā harmonijā ar dabu. Un tikai apstākļu sakritība liek viņiem pamest savu paradīzi un doties uz lielo pilsētu. Kas notiks tad, kad viņi sastapsies ar civilizāciju un nāksies izbaudīt visus modernās dzīves plusus un mīnusus?

Viens no mūslaiku dižākajiem aktieriem, kurš vienmēr skurpulozi izvēlas lomas – Vigo Mortensens – šajā emocionālajā, aizkustinošajā un pacilājošajā traģikomēdijā atrāda visas savas aktierspēles šķautnes! Filma saņēmusi balvu par labāko režiju 2016. gada Kannu kinofestivālā “Un Certain Regard” programmā.

 

IEEJA BEZ MAKSAS!

 

Kino vakarus Spīķeros atbalsta Rīgas dome.