„Spektrs” kinovakari Spīķeros: piedzīvojumu filma “The Young and Prodigious T.S. Spivet”

Šis pasākums ir beidzies!

Jūlijā un augustā aicināsim Tevi uz neaizmirstamiem piedzīvojumiem, kuros solās būt gan asas izjūtas un dramatiski momenti, gan nezūdošās vērtības – draudzība un mīlestība, un tas viss kopā ar lieliskiem aktieriem uz lielā ekrāna. Bonusā noteikti jāmin Rīgas zvaigžņotās debesis un lieliskā Spīķeru kvartāla atmosfēra.

23.jūlijā aicinām uz piedzīvojumu filmu visai ģimenei “The Young and Prodigious T.S. Spivet”.

10 gadus vecais jaunais ģēnijs T.S. Spivets saņem negaidītu zvanu no Vašingtonas ‐ viņš ir ielūgts saņemt prestižu balvu par savu jaunāko izgudrojumu. Ir tikai viens āķis ‐ viņi nezina, ka Spivets ir tik jauns. Zēns aizbēg no mājām un dodas neaizmirstamā un brīnumu pilnā ceļojumā, kura laikā satiek jaunus draugus un uzzina daudz par sevi pašu…

Sirsnīga, mīļa, pamācoša un ne‐glupa ‐ tāda ir izslavētā franču režisora Žana‐Pjēra Ženē filma. Apburošs galvenais varonis, viņa kolorītā ģimene, Tima Bērtona mūza Helēna Bonema Kārtere, aizraujoši piedzīvojumi un, iespējams, labākais 3D, ko būsiet redzējuši ‐ to veidoja standarta pamatlicēji, “Hugo” un “Avatara” veidotāji! Kritiķi un skatītāji ir vienoti ‐ ja vēlaties aizvest uz kino visu ģimeni un patiesi izbaudīt kopā pavadīto laiku, labāku izvēli, kā “T.S.Spiveta neticamie piedzīvojumi”, būs grūti atrast!

Norises vieta: Maskavas iela 12k-2.

IEEJA BEZ MAKSAS!

Filma angļu valodā bez subtitriem.

kino vakari2