„Spektrs” kinovakari Spīķeros: trilleris “Only God forgives”

Šis pasākums ir beidzies!

Jūlijā un augustā aicināsim Tevi uz neaizmirstamiem piedzīvojumiem, kuros solās būt gan asas izjūtas un dramatiski momenti, gan nezūdošās vērtības – draudzība un mīlestība, un tas viss kopā ar lieliskiem aktieriem uz lielā ekrāna. Bonusā noteikti jāmin Rīgas zvaigžņotās debesis un lieliskā Spīķeru kvartāla atmosfēra.

ONLY-GOD-FORGIVES-Fan-Poster20.augustā aicinām uz neparasto trilleri ONLY GOD FORGIVES filmas pirmajā seansā uz lielā ekrāna Latvijā!

 

Brīvdabas kino vakarus iesākām ar Nikolasu Vindingu Refnu (Nicolas Winding Refn) un Raienu Goslingu (Ryan Gosling), tāpēc būtu tikai prātīgi tos arī noslēgt ar vēl vienu šī radošā dueta sadarbību. Pēc neprātīgu popularitāti iekarojušā, stilīgā meistardarba Refns un Goslings ķērās pie vēl viena kopīga veikuma, šoreiz dodoties hipnotiskā un savādā ceļojumā ar mērķi izpētīt Bangkokas kriminālo pasauli. Jāpiemin turklāt, ka filmā spoži spīd ne tikai Goslings, bet arī kino granddāma Kristīna Skota Tomase (Kristin Scott Thomas).

„Only God Forgives” ir izpelnījusies neviennozīmīgu slavu, bet līdz ar to filma ir kļuvusi vēl jo interesantāka īsteniem kinomīļiem – ja kāda filma tiek izsvilpta Kannās, tad pasaules uzmanība tai ir garantēta (un mēs labi zinām, ka Kannu publika nereti kļūdās ar savu pārsteidzīgo vērtējumu). Filmu ir vērts redzēt arī Goslinga debijas režijā „Lost River” cienītājiem, lai novērtētu un atpazītu Goslinga stilistiskās atsauces – Refna ietekme Goslinga stilā ir nenoliedzama.

 

Norises vieta: Maskavas iela 12k-2.

IEEJA BEZ MAKSAS!

Filma angļu valodā bez subtitriem.