Spāņu mūziķes Aleksijas Čellunas koncerts

Šis pasākums ir beidzies!

Sestdien, 26. aprīlī Spīķeru koncertzālē uzstāsies spāņu mūziķe un apburošas balss īpašniece Aleksija Čelluna (Alexia Chellun).

Koncertā skanēs senas jogas mantras, kā arī meditatīva pasaules un folkmūzika. Koncertā Rīgā māksliniece uzstāsies kopā ar etno-džeza grupas “Baraka” vadītāju un indiešu tabla meistaru Dmitriju Jevsikovu.

“Šis koncerts ir balstīts uz mantrām un jogas mūziku, tomēr tas patiks arī tiem, kuri ikdienā nenodarbojas ar jogu. Šī mūzika vairo iekšēju prieku un līdzsvaru. Aleksija pie mums viesojās arī pagājušajā gadā festivāla ietvaros un viņas koncerti bija vislabāk apmeklēti. Saņēmām vislabākās atsauksmes, tādēļ arī izlēmām, ka šogad festivālu ieskandināsim tieši ar Aleksiju. Viņas mūzika ir saulaini meditatīva, viņas personība ir vienkārša un apburoša, koncerti ir iedvesmojoši un palīdzēs ikvienam atrast kaut ko tieši sev,” atklāj Saulgriežu jogas un mūzikas festivāla organizators Sandis Dūšelis.

Aleksija Čelluna ir mūziķe un komponiste, lieliska solo ģitāriste un jogas skolotāja no Spānijas, kura Latvijā viesosies jau otro reizi. Koncerta programmā būs iekļautas gan Aleksijas oriģināldziesmas, gan arī mākslinieces veidotā mūzika mantrām, kuras atvasinātas no sikhu, hindu un budistu tradīcijām.
Koncerta biļetes pieejamas Lielās ģildes biļešu kasē, “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv.