Triana Park Acoustic Moon Session Spīķeru koncertzālē

Šis pasākums ir beidzies!

Grupa “Triānas Parks” dodas savā pirmajā akustiskajā tūrē pa Latviju un aicina uz noslēguma koncertu 28.novembrī Spīķeru koncertzālē.

Trianasparks-664x533«Izlēmām doties akustiskajā tūrē pēc tam, kad 2014. gadā iesildījām mūziķi «Everlast», pieskaņojoties koncerta noskaņām, izpildījām savus skaņdarbus īpaši sagatavotās un grupai neraksturīgās aranžijās, kas pašiem ļoti iepatikās, tāpēc arī savu Latvijas tūri plānojam pavisam neierastu – uz skatuves būs ne tikai klavieru skaņas, bet arī čells un citi akustiskie instrumenti,» stāsta grupas soliste Agnese Rakovska.

Tūres nosaukums liek aizdomāties par sajūtām, kas valda pilnmēness laikā. «Vēlamies koncerta laikā uzburt maģisku noskaņu un aizvest klausītāju kādā tālākā ceļojumā, lai ieraudzītu pavisam citu Triānas Parku,» turpina Agnese.
Koncertos gaidāmi grupas draugi – īpašie viesi, bet jau pavisam drīz grupa saviem klausītājiem piedāvās singlu latviešu valodā.

Koncerti plānoti ar sēdvietām.

Biļetes pieejamas «Biļešu serviss» tirdzniecības vietās un internetā: www.bilesuserviss.lv

Šobrīd Triānas Parks gatavojas koncertēšanai «Liveurope» festivālā Polijā, kā arī «Waves Bratislava» festivālā, kas oktobrī norisināsies Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā.

BIĻETES