VIII Latvijas postfolkloras festivāls GAVILES

Šis pasākums ir beidzies!

VIII Postfolkloras festivāls Gaviles aicina klausīties DARBA DUNĀ – koncertā par darbu un dzīvi. Senas domas gūst jaunu elpu 21.gs. mūziķu interpretācijā!

Festivāla galveno koncertu atklās Stiprā Sieva, kultūras ministre DACE MELBĀRDE kopā ar muzikālām apvienībām STIPRĀS SIEVAS un OGAS!

Vakaru ieskandinās jaunais, talantīgais koklētājs NAMEJS KALNIŅŠ. Turpinājumā uzstāsies pašmāju zvaigznes – JAUNO JĀŅU ORĶESTRIS, kas spēlē svaigu popa, roka, tautas un elektroniskās mūzikas savienojumu. Instrumentāli šogad izcelsies grupa JĀŅOGA, kuras neparastais skanējums aizvedīs uz pasauli, kur pat zāģis mūziku spēlē. Vietējiem klausītājiem eksotisku skanējumu piedāvās īpašie viesi, grupa OI DIPNOI, ar mūsdienīgi aranžētu Sicīlijas reģiona mūziku. No pašmāju mūziķiem noteikti jāizceļ etno minimālistiskās mūzikas duets STANISLAV YUDIN UN ASNATE RANCĀNE. Duetam raksturīgs spēcīgs un emocionāli piesātināts skanējums. Ar tradicionālāku skanējumu izcelsies jaunradītais duets TKP, kurā saspēlējušies pieredzes bagāti improvizācijas meistari Ēriks Zeps un Julgī Stalte. Nemainīgi katru gadu uz skatuves kāpj paši rīkotāji – Rīgas Tehniskās universitātes postfolkloras grupa DABA SAN, kas izceļas ar sev vien raksturīgu oriģinālmūziku.

Koncerts notiks 12. aprīlī 19.00 Spīķeru koncertzālē.

Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīze” kasēs par EUR10 (līdz 1.04) un EUR15 (pēc 1.04), kā arī notikuma vietā pirms koncerta.