Zinību dienas svētki Spīķeros

Šis pasākums ir beidzies!

Jau trešo gadu tieši Spīķeru kvartāls pārvērtīsies par īpašo Zinību dienas svētku norises vietu visiem skolēniem, 1.septembrī aicinot apmeklēt lielāko un aizraujošāko pasākumu Rīgā. Svētku apmeklētāji varēs radoši darboties dažādās darbnīcās, piedalīties aizraujošās aktivitātēs, kā arī uzgavilēt  kopā ar populāriem un iemīļotiem pašmāju mūziķiem. Uz skatuves kāps Justs, Bandmaster, Transleiteris, Chris Noah un  Guys On The Red Carpet. Ieeja pasākumā ir bez maksas.
Zinību dienas svētkos no plkst. 15.00 līdz plkst.20.00 aizraujošas aktivitātes un nodarbes radošajās darbnīcās varēs atrast ikviens svētku apmeklētājs.

Kopā ar „Prātnieku laboratoriju” svētku apmeklētāji varēs iejusties detektīvu lomās, būvēt laivas un ja izdosies – atrisināt noziegumus. 

„FIZMIX” aicinās piedalīties dažādos aizraujošos eksperimentos, kur tiks izmantots gan šķidrais slāpeklis, gan sausais ledus, gan dūmu lielgabals un vēl citas pārsteidzošas lietas un vielas.

Kopā ar „Amarana” varēs veidot oriģinālus gleznojumus uz akmeņiem, kā arī radīt  „Ebru” – gleznas uz ūdens, ko pēc tam pārnesīsim uz papīra.

Radošā apvienība „Sapnīca” aicinās mezglot krāsainas aproces sev un draugiem, tāpat izveidot neparastas apdrukas uz kokvilnas maisiņiem, kuri pēc tam lieti noderēs skolas gaitās. Apmeklētāji būs aicināti arī iemēģināt roku aušanā.

Izglītības un attīstības centrs “Emīla skola” aicinās iepazīt, atpazīt un uzjundīt sajūtas rotaļās ar krāsām, sajūtu takā, sajūtu maisiņos, būs arī aktīvā siena pašiem mazākajiem un citi pārsteigumi.

Tāpat radošu darbošanos pasākumā piedāvās arī bērnu un jauniešu vides izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola”.

Par jautrību un atjautību  svētkos gādās „Mārtiņa Burbuļi” un lielformāta spēles sadarbībā ar „Lielās koka spēles” un “Lielās spēles”, kas tematiski balstītas uz klasisko un visiem labi zināmo galda spēļu motīviem, kā arī iemīļotu un populāru multiplikāciju un pasaku motīviem.

Zinību dienas svētkos darbosies arī tematiskais svētku foto stūrītis, kurā skolēni un studenti varēs iemūžināt savas Zinību dienas emocijas profesionāla fotogrāfa vadībā.

 

Īpaši aizraujošu šovu gan lieliem, gan maziem būs sagatavojuši  extrēmo velo sportu šovu komanda“Greentrials” !

 

 

 

Apmeklētāji laipni gaidīti uz Zinību dienas svētkiem Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 8. Pasākuma norises laiks no plkst.15.00 līdz plkst.21.00. IEEJA BEZ MAKSAS!

 

Pasākumu organizē biedrība “Rīgas Spīķeri”, atbalsta ”Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments”.