Novembrī Spīķeru kvartālā apskatāma Egitas Galiņas fotogrāfiju izstāde “Sajūti Latviju”. Izstāde ir Egitas Galiņas veltījums Latvijai 98. dzimšanas dienā. Izstādē aplūkojamas pēdējo četru gadu laikā ar filmiņu fotoaparātu Zenit tapušas fotogrāfijas, kas vēsta par autores Latvijas un latviskuma sajūtām.egitas-galinas-izstade

Egita Galiņa dzimusi 1989. gada 19. decembrī Jelgavā. Pirms pusotra gada ar vīru pārcēlusies uz viņa senču lauku mājām Krustpils novadā. Savā brīvajā laikā Egita aizraujas ar mirkļu tveršanu caur filmiņu aparāta aci. Piedaloties retro motociklu un ZAZ kluba pasākumos, apbraukāta liela daļa dzimtās zemes un iemūžināti vairāki fotogrāfijās aplūkojamie mirkļi.

Kā norāda Egita, “par spīti tam, ka Latvijā valdošās politiskās un ekonomiskās situācijas dēļ dažbrīd šķiet, ka jākravā koferi un jāšķērso valsts robeža, tomēr pamatīgi iesakņojusies mīlestība pret līdzcilvēkiem, kultūru, mierīgo un skaisto Latvijas dabu neļauj tik vienkārši padoties. Latvija, patiesi ir viena brīnumskaista zeme.

liktenupe-daugava-sajuti-latviju-egita-galina

Likteņupe. Daugava pie Krāslavas. Egita Galiņa

 

Izstāde apskatāma Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 6 (ieeja no pagalma puses), darba dienās no plkst. 10.00 līdz plkst.17.00. Ieeja bez maksas.