„Oranžās Brīvdienas” koncerts, brīvdabas kino un krāmu tirdziņš šonedēļ Spīķeros

Trešdien, 6.jūlijā, Spīķeru kvartālā uzstāsies latviešu turbofolka ansamblis „Oranžās Brīvdienas”. Ceturtdien, 7.jūlijā, ikviens aicināts apmeklēt brīvdabas kino seansu, kurā šoreiz tiks izrādīta filma „Mežonīgie stāsti” („Wild Tales”). Nedēļas nogalē, sestdien, Spīķeru pagalmā norisināsies raibā brīvdabas andele „Rīgas krāmu tirdziņš”.

Trešdienas koncerta mākslinieki – grupa “Oranžās brīvdienas” (OB) paši savu muzicēšanas stilu nosaukuši par latviešu turbofolku, kas sevī ietver ska, pankroka, regeja un citu žanru ietekmes.

IMG_4025

Grupa dibināta 2000. gadā Kuldīgā, taču šobrīd bāzējās Rīgā. 16 gadu laikā oranžie muzicējuši gandrīz visos nozīmīgākajos mūzikas festivālos un klubos Latvijā, kā arī regulāri koncertējuši ārpus valsts robežām – Francijā, Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā un citur. Pastāvēšanas laikā deviņu puišu kuplais kolektīvs izdevis divus studijas un vienu demo albumu. Tāpat tapuši vairāki videoklipi.

Pasākuma sākums plkst.19.00. Koncerta sākums ap plkst.19.30.

Ceturtdien uz lielā ekrāna Spīķeros sadarbībā ar kino projektu „Spektrs” tiks demonstrēta  argentīniešu antoloģija „Mežonīgie stāsti” (“Wild Tales”).

Negodīgums, netaisnība un pasaules ritējums var pakļaut mūs stresam… līdz eksplodējam. Šī filma ir par cilvēkiem, kuri eksplodē – bieži vien skaisti, emocionāli un tik ļoti, ļoti cilvēcīgi! Sešos dažādos, bet savstarpēji saistītos stāstos iepazīsim dzīves nomocīto Gabrielu, kurš visu dzīvi saskāries ar līdzcilvēku pazemojumu, līdz nokļuva ar tiem vienā reisā, vientuļu oficianti, kura naksnīgajā klientā atpazīst vīrieti, kurš vainojams pie viņas tēva nāves, pavāri, kura problēmas risina ar žurku indes palīdzību, divus šoferus, kuru sāncensība uz vientuļa lauku ceļa beidzās ar mežonīgu sacensību, kā arī daudzus citus varoņus, kuros atpazīsim sevi vai savus tuvākos…

wild tales kino spikeros

Ovācijas Kannās, kritiķu un skatītāju sajūsmas, gandrīz Oskars un īsteni dienvidniecisks temperaments – tas viss par eksplozīvo un neprātīgās enerģijas pārņemto “Wild Tales” (Relatos Salvajos). Filmas producents – pats Pedro Almodovars.

Kino seansa sākums plkst. 22.30.

Sestdien, Spīķeros norisināsies apmeklētāju iemīļotais krāmu tirdziņš „Riga Flea Market”, kurā varēs iegādāties gan interjera mājas priekšmetus, grāmatas, plates un atskaņotājus, fototehniku, apģērbus, apavus, traukus un citas aizraujošas lietas no šī un pagājušā gadsimta.

Riga Flea Maret Spikeri 2