Otro gadu Rīgas svētkos priecēs “Rīgas svētku restorāns”

15.augustā Spīķeru centrālajā laukumā jau otro gadu tiks atvērts „Rīgas svētku restorāns”, kas pērn ieguva ļoti lielu apmeklētāju interesi. Tajā vienlaicīgi darbosies 15 Rīgas labākie restorāni un to šefpavāri, kas apmeklētājus priecēs un pārsteigs ar dažādiem ēdieniem no vietējiem un sezonāliem produktiem.

rigas svetku restorans

Svētku viesi sestdien laika posmā no 12:00 līdz 18:30 Spīķeru centrālajā laukumā varēs piedzīvot unikālu atvērta tipa restorāna atmosfēru, kurā ar gatavošanas prasmēm pārsteigs populāri latviešu šefpavāri – Mārtiņš Rītiņš, Mārtiņš Sirmais, Juris Dukaļskis, Valters Zirdziņš, Ingmārs Ladigs, Kaspars Jansons un citi, taču par labu noskaņojumu rūpēsies mūziķi Elza Rozentāle un Ivo Grīsniņš-Grīslis ar pavadošo sastāvu.

“Pērn restorāns ieguva ļoti lielu apmeklētāju interesi, guva daudz atzinīgu vārdu no dalībniekiem un apmekētājiem, kā arī vēlāk ieguva godalgu kā labākais mazais publiskais pasākums Latvijas Pasākumu producentu asociācijas rīkotajā konkursā. Tas pierāda, ka šis pasākums ir labs veids, kā  plašākai publikai popularizēt vietējos produktus, galvaspilsētu restorānus, kā arī restorānu kultūru kopumā. Rīdziniekus un tūristus tas viennozīmīgi interesē,” skaidro Rīgas Tūrisma Attīstības biroja valdes locekle Vita Jermoloviča.

Tāpat kā pērn, arī šogad  cenas būs draudzīgas apmeklētājiem – līdz desmit eiro.

Šogad svētkos piedalīsies restorāni: „3 Þrir”, „Avalon”, „B-Bārs”, „Burkāns”, „Kaļķu vārti”, „KID*”, „Le Dome”, „MUUSU”, „Ostas skati”, „Piens Gatavo”, „Streetburgers”, „Tinto”, „Vairāk saules”, „Valtera restorāns” un „Vincents”, bet par gardu kafiju rūpēsies kafejnīca “Innocent cafe”.