“Pirosmani” piedāvā naturālu, ekoloģiski tīru un svaigu ēdienu

Restorāna «Pirosmani» galvenais princips ir naturāls, ekoloģiski tīrs un  svaigs ēdiens. Pastāvīgie restorāna apmeklētāji novērtē to, ka ar produktu iepirkšanu nodarbojas pati restorāna saimniece ar šefpavāru, turklāt lielākā ingredientu daļa tiek piegādāta tieši no Gruzijas.

Pirosmani Spikeru kvartals 3

Restorāna šefpavāram palīdz sava aroda lietpratēji – gruzīnu virtuves pavāri, kuri  labi orientējas tās dažādībā un garšas izpausmēs. Tieši tāpēc „Pirosmani” ēdienkartē Jūs varat atrast to ēdienu nosaukums, kuri ir pazīstami tikai īstiem gardēžiem. Jūs varat nobaudīt klasiskus gruzīnu ēdienus, kas ir gatavoti, ievērojot receptes, kuras Gruzijā tiek nodotas no paaudzes paaudzē.

Pie izmeklētiem gruzīnu ēdieniem restorānā tiek pasniegti tikpat izmeklēti Gruzijas vīni. Gruzīnu čača un limonāde ir kļuvusi par iecienītu pastāvīgo apmeklētāju dzērienu.

Restorāns «Pirosmani» piedāvā veģetārus, gaļas, diētiskus un zivju ēdienus.Pirosmani Spikeru kvartals

Restorāna sienas ir dekorētas ar Niko Pirosmani populārāko gleznu kopijām – «Aktrise Margarita», «Zvejnieks sarkanā kreklā» u.c., bet restorāna interjeru ir veidojis Latvijā pazīstams gruzīnu mākslinieks Nugzars Paksadze.

Pieklusinātas Gruzijas mūzikas pavadījumā, jaukā, mājīgā atmosfērā, ieskatoties gruzīnu balkona kokgriezuma ornamentos, kādos ir stilizēta mūsu restorāna bāra lete, varat nobaudīt gardākos gruzīnu ēdienus un dzērienus, kas atšķiras ar savu garšu bagātību.Pirosmani Spikeru kvartals 2

Tieši Jums piemērotus ēdienus un dzērienus palīdzēs izvēlēties Kmara – viesmīlīgā restorāna saimniece, kura pret katru apmeklētāju izturas kā pret savu viesi, veltot tam savu uzmanību, laiku un dvēseles siltumu!

 

 

Restorāns «PIROSMANI»

Spīkeru kvartāls,

Maskavas iela 6

□□□□□□□

11.00 – 23.00