Muzikālā apvienība “Rāmi Riti” publicējusi jaunu dziesmu “Rāmi, rāmi Dieviņš gāja”, ar kuru 27. oktobrī pulksten 18.00 Spīķeru koncertzālē aicina klausītājus uz savu koncertu “Saules rīti, Dieva rīti”.

Koncertā meditatīvā noskaņā klausītāji tiks aicināti ceļot kopā ar mūziķiem pa pagājušā rudenī izdotā albuma “Saules rīti, Dieva rīti”, kā arī pavisam jaunu dziesmu takām. “Rāmi Riti” savas dziesmas ieraksta dziedinošajā 432 Hz frekvencē, un arī nupat publicētā dziesma nav izņēmums. Mūzikai, kura tiek atskaņota 432 Hz frekvencē, ir dziedinošs efekts, jo šī frekvence, pēc zinātnieku aprēķiniem, ir saskaņā ar Visuma dabisko ritmu, vibrāciju un sakrālo ģeometriju, kā arī ietver sevī 8 Hz frekvenci, kas ir planētas sirdspukstu frekvence.

“Rāmi Riti” mūzikā savijas skaistākās, svētākās dainas par Dievu, Māru, Laimu un arī par mums pašiem –cilvēkiem, mūsu dzīves gājumu, mūsu zemi un latvisko dievsajūtu, kas ved klausītāju iekšējā ceļojumā pie sevis. “Rāmi Riti” mūzika dod impulsu klausītājam piedzīvot dvēseles mieru, saskaņu ar dabu un visu dzīvo apkārt, kā arī dāvā rimtu mīlestības sajūtu caur latviešu tautasdziesmām.
Grupas mūzikas autore ir Inese Kozuliņa – mūziķe, trīs meditatīvās mūzikas albumu (“Rāmi Riti” dainu albumu “Visapkārt Saule teka” un “Saules rīti, Dieva rīti” un mantru albuma “Divine Pearls”) autore. Inese pazīstama arī kā dainu meditāciju vadītāja. Otrs muzikālās ieceres autors ir “Rāmi Riti” perkusionists Mārtiņš Miļevskis, bet dziesmas skaņu režisors – Aigars Grāvers.

Koncertā “Saules rīti, Dieva rīti” piedalīsies: Inese Kozuliņa (balss, kokle, taustiņi), Arnolds Kārklis (ģitāra, mandolīna balss), Ansis Jansons (kokle), Mārtiņš Miļevskis (perkusijas, taustiņi, balss), Alisa Klimansa (flautas), Kristīne Štikāne (balss).