Sestdien, 29.augustā, ar startu un finišu Spīķeru kvartālā norisinājās orientēšanās pasākums “Atklāj Maskačku”, kurā bija aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš vēlas iepazīt šīs apkaimes skaistākās un interesantākās vietas. 

Maskavas forštate ir viena no pārsteidzošākajām un interesantākajām Rīgas apkaimēm, kura atklājas, ja ieskatāmies vērīgāk. Orientēšanās pasākums bija veidots kā aktīvs un saliedējošs notikums gan lieliem, gan maziem apkaimes iedzīvotājiem un citiem interesentiem, kuri vēlējās atklāt Maskavas forštates skaistākās un interesantākās vietas, kuras noteikti ir vērts redzēt un zināt.

Pasākumā varēja startēt un piedalīties gan individuāli, gan komandās, bet šoreiz visi dalībnieki bija izvēlējušies startēt komandās!

Veiksmīgākās komandas tika pie vērtīgām balvām no E-RACE, SALON LINE, KAFIJAS DRAUGS, LATVIJAS EKSPEDĪCIJAS un HOT CAFE!

Visas dienas garumā Spīķeru kvartālā bija aplūkojama brīvdabas foto izstāde, kas tapusi sadarbībā ar Maskavas forštates populārāko lapu facebook.com – If You Like Maskačka, Maskačka Likes You.  Izstāde Spīķeros aplūkojama līdz 15.septembrim.

Pasākuma noslēgumā pēc rezultātu paziņošanas uz Spīķeru brīvdabas skatuves uzstājās Miks Dukurs.

Rezultāti:

 

Pasākums tiek īstenots Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursa „Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai” ietvaros.