Sestdien Spīķeros norisināsies festivāls bērniem „Radi un iedvesmojies”

2.jūnijā, no plkst. 13.00 līdz plkst. 17.00 Spīķeru kvartālā norisināsies festivāls bērniem „Radi un iedvesmojies”, piedāvājot aizraujošu skatuves programmu, kā arī radošas un attīstošas darbnīcas un spēles.

Festivāla skatuves programmu atklās Jūrmalas teātra radošā komanda, kas mazajiem skatītājiem piedāvās Māra Putniņa lugas „Kas zaķīti pasargās?” iestudējumu. Skatītājus gaida aizraujoša un neparasta tikšanās ar Zaķi, Ezi, Skunksu, Bruņurupuci un Vilku. Izrāde ir stāsts par atjautīgajiem meža iemītniekiem, kas palīdz nelaimē iekļuvušajam Zaķim. Izrādes režisors Aigars Balulis, Mūzikas autors Mikus Tillers. Lomās: Ezis – Guntars Venckus, Skunkss – Inguna Radziņa, Bruņurupucis – Guntars Pavārs, Zaķis – Ravita Rozīte, Vilks – Ģirts Alsters.

Tāpat uz svētku  skatuves kāps arī „Kašera sapņu fabrika” ar jautru un pārsteigumiem pilnu skatuves programmu – būs dejas, dziesmas, rotaļas.

Savukārt festivāla noslēgumā cikla „Patiešām Maziņiem” muzikālā izrāde „Varde par solisti”, kurā skanēs fragmenti no skaistākajām opermūzikas melodijām. Muzikālā nošu un toņkārtu koncertstunda būs pilna jaunām zināšanām un jokiem, kas priecēs ģimenes ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Koncertā piedalīsies: Cekulpīle – Ilona Bagele (mecosoprāns), Varde – Evija Martinsone (soprāns), Krupis – Mihails Čulpajevs (tenors), Dundurs – Kalvis Kalniņš (bass), Ogotājs – Uģis Krišjānis (klavieres), Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas dejotāji Agneses Andersones vadībā. Muzikālās pasakas teicēja – Karina Bērziņa.

Paralēli skatuves programmai darbosies radošas, izzinošas un attīstošas darbnīcas un spēles kopā ar „Amarana Design” , „Smilšu lampas”, „Kašera sapņu fabrika” , lielajām koka spēlēm u.c.

Festivāls „Radi un iedvesmojies” norisināsies 2.jūnijā no plkst. 13.00 līdz plkst. 17.00,  Spīķeru kvartāla lielajā laukumā, Maskavas ielā 8. Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākumu organizē biedrība Rīgas Spīķeri, atbalsta Rīgas dome.