Spīķeros notiks brīvdabas jogas nodarbības

Spīķeru kvartālā vasara tiks sagaidīta ar jogas projekta Pop Up Yoga Riga organizētām brīvdabas jogas nodarbībām, kas sākot ar 25.maiju notiks katru pirmdienu un trešdienu pulksten 19.00.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

 

Lai sajustu Spīķeru īpašo atmosfēru un iepazītos ar jogas pasniedzēju Maiju Meijeri, kura pasniedz jogu DCH studijā un visu vasaru būs kopā ar Spīķeru jogas entuziastiem, 19.maijā Spīķeru sporta nedēļas ietvaros notiks bezmaksas jogas nodarbība. Uz to tiks aicināti jogotāji ar vai bez priekšzināšanām.

Pieteikšanās nodarbībām tiks izsludināta maija sākumā Facebook profilā Pop Up Yoga Riga.

Trenere Maija Meijere

Trenere Maija Meijere

Jogas trenere Maija aicina domāt par jogas procesu, nevis rezultātu: „Jogas noslēpums slēpjas spējā nomierināt prāta mutuļošanu, lai beidzot varētu patiesi ieraudzīt sevi, pasauli un sevi pasaulē. Veidi, kā to izdarīt ir daudz un dažādi. Nav jādara nesaprotamas lietas, nav jāpieņem viena patiesība. Joga nav jādara, tai ir jānotiek, līdz ar to ir tikai jāpacenšas radīt atbilstošus apstākļus. Atrast laiku, lai ļautu sev būt un ieraudzīt. Pop-up joga Spīķeros ir tieši par to. Nav svarīgi, cik lokans, spēcīgs, pieredzējis vai nepieredzējis tu esi, katram ir savs ceļš un sava patiesība, bet ikvienā ir potenciāls sevis pilnveidošanai. Ceru, ka Pop Up Yoga Riga jogas nodarbības kādam ļaus saprast ko jaunu par sevi, ieraudzīt savu neizsmeļamo potenciālu, atbrīvot ķermeni no saspringuma un prātu no rūpēm un stresa, un galu galā labi pavadīt labi laiku un izbaudīt kaut ko jaunu neierastā un netradicionālā vidē.”

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Spīķeros jogas nodarbības notiks ārā, taču nedraudzīgu laika apstākļu gadījumā būs iespēja jogot iekštelpās.