Spīķeros uzstāsies džeza-folka apvienība no Krievijas – Evgeniya Zima Band

Trešdien, 29.jūnijā, Spīķeru kvartālā ar koncertu viesosies Evgeniya Zima ar grupu, piedāvājot koncerta apmeklētājiem muzikālo programmu dzeža un folka noskaņās, veidotu īpaši Spīķeru brīvdabas skatuvei. Ieeja pasākumā bez maksas.

E_Zima_photo

Klausītāji bieži „Evgeniya Zima Band” mūziku salīdzina ar „īstenu laimes sajūtu”. Evgeniya pati savu mūziku raksturo kā skaņas, eiforijas un šokolādes sajaukuma kokteili.

„Evgeniya Zima band” pirmo un galvenokārt ir klausāma mūzika – tas ir lounge, džeza, etniskās mūzikas, fanka un pasaules mūzikas kokteilis, kurā ir jāiedziļinās. Kā raksta Krievijas medijs „Argumenti i fakti”: „Šī grupa ir kā sports – no tās var nogurt, taču tiklīdz esi tajā iegrimis, izrauties vairs nav iespējams. „Evgeniya Zima band” mūzika var patikt un var nepatikt, taču tā viennozīmīgi neatstās klausītāju vienaldzīgu.

Trīs grupas pastāvēšanas gadu laikā „Evgeinya Zima band” spēlējuši dažādos lielākos un mazākos krodziņos un bāros, kā arī klubos Krievijas galvaspilsētā, tāpat ņemta dalība konkursā „Terem Crossover” International, kā arī virākos dažāda mēroga džeza un etniskās mūzikas festivālos Krievijā.

 

Apmeklētāji laipni gaidīti Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 12k-2. Pasākuma sākums no pl.19:00. Koncerta sākums ap pl.19:30 Ieeja pasākumā bez maksas.