Trešdien Spīķeros brīvdabas koncertu sniegs “Neon Saturdays” un “Bad Habits”, ceturtdien brīvdabas kino vakars

Trešdien, 5.augustā, Spīķeru kvartālā uzstāsies pašmāju grupas “Neon Saturdays” un “Bad Habits”, ceturtdien, 6.augustā, brīvdabas kino vakarā komēdija “Klases salidojums 2”.

Atklājot augusta kultūras pasākumu programmu Spīķeros, kā pirmie trešdien plkst.19.00 uz koncerta skatuves kāps grupa “Bad Habits”, kas dibināta 2015.gadā. Plašākai sabiedrībai grupa zināma ar dalību “Supernovā 2020“, ar dziesmu “Sail With You” jeb “Būt ar tevi”, kura ieguva 5. vietu finālā. Šogad grupas debijas albums tika nominēts “Zelta mikrofonam 2020” kā gada labākais country un rockabilly albums. Grupas sastāvā: Jānis Lide (elektriskā ģitāra), Normans Bārbals (bungas), Kristaps Grīnbergs (bass, taustiņi), Mārtiņš Balodis (vokāls, ģitāra).
Ap plkst. 20.20 uz Spīķeru skatuves kāps grupa “Neon Saturdays”, kas dibināta 2012.gadā. Tās sastāvā darbojas Andris Ēvelis (solists), Edvīns Rakickis (ģitāra), Mārtiņš Rudzītis (basģitāra) un Linards Lazdiņš (bungas). Grupas pastāvēšanas laikā ir izdoti divi albumi un vairāki singli, kuri daudzkārt iekļuvuši lielāko vietējo radiostaciju topu augšgalā. “Neon Saturdays” 2018. gada albums “Freaks In The Ocean” ieguva vietējo kritiķu atzinību un nonāca arī ārpus Latvijas un Baltijas esošo radiostaciju ēterā. Pagājušajā gadā grupa nāca klajā ar savām pirmajām dziesmām latviešu valodā – “Tik skaļi”, “Man nav bail”, “Klejo sirds” un jaunāko singlu “Sarkanās līnijas”, kas pavisam nesen ieguva pirmo vietu kā visbiežāk spēlētā dziesma radiostacijā “Star FM”.
Ceturtdien, 6.augustā, plkst.21.30, Spīķeros norisināsies brīvdabas kino vakars, kurā skatītāji varēs līdzi just pašmāju komēdijas “Klases salidojums 2” varoņu piedzīvojumiem.

Visiem trīs draugiem ir jāpaspēj gan doties uz bērēm, gan sarīkot Tomam vecpuišu balli, kā arī paspēt uz Toma kāzām. Personīgās problēmas, “draugu būšana” un ciešais laika nogrieznis ievelk trīs draugus trakos piedzīvojumos.
Režisors: Andrejs Ēķis

Lomās: Ainārs Ančevskis, Imants Strads, Juris Kaukulis, Elza Gauja, Gints Grāvelis, Daiga Gaismiņa, Indra Burkovska

 

Pasākumu norises vieta – Spīķeru kvartāla lielais laukums, Maskavas iela 8. Ieeja pasākumos bez maksas.

 

Aicinām pasākuma apmeklētājus būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos distancēšanās ierobežojumus.