Trešdien, 30.augustā, noslēdzot šīs vasaras Spīķeru brīvdabas koncertsezonu, uzstāsies grupa „My Radiant You”. Ceturtdien, 31.augustā, kinomīļi aicināti uz brīvdabas kino seansu – filma  “Kapteinis Fantastika” (“Captain Fantastic”). Ieeja pasākumos bez maksas.

„My Radiant You” tika izveidota 2011.gada rudenī Amsterdamā, kad kopīgi dziesmas nolēma izdot latviešu dziedātājs un producents Janis Driksna un pieredzējušais holandiešu producents un ierakstu inženieris Renē de Frīss (Rene de Vries).
Pēc vairāku gadu prombūtnes un singlu izdošanas grupa atgriezās uz Latvijas skatuves, lai 2016.gada aprīlī nāktu klajā ar savu debijas albumu “The City of Love” (toreiz vēl kā “MyRadiantU”), kas ticis nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons 2017” kategorijā “Labākais pop mūzikas albums”. Albumā apkopotas lielākoties Nīderlandē ierakstītās kompozīcijas angļu valodā, taču grupa labprāt muzicē un raksta dziesmas arī latviešu valodā.

Koncerta sākums plkst.20.00. Ieeja pasākumā no plkst.19.30.

Jau trešo vasaru sadarbībā ar Spīķeru kvartālu kinoprojekts “Spektrs” skatītājiem demonstrē pasaules labāko kino īpašos brīvdabas kino seansos. Šogad kino programmas virstēma ir “Pasaules kino kaleidoskops”, skatītājiem demonstrējot daudzpusīgu kino programmu ar filmām no visas pasaules, kuras vieno universālas, mūsdienu skatītājam saprotamas vērības.

Šo ceturtdien, 31.augustā, Spīķeros tiks demonstrēta filma “Kapteinis Fantastika” (“Captain Fantastic”), ASV, 2016.gads.
Viņi prot vairākas valodas un ir izglītoti dažādās zinātnēs. Viņi prot medīt un rīkoties ar ieročiem. Viņi dzīvo mežā un atrodas pilnīgā harmonijā ar dabu. Un tikai apstākļu sakritība liek viņiem pamest savu paradīzi un doties uz lielo pilsētu. Kas notiks tad, kad viņi sastapsies ar civilizāciju un nāksies izbaudīt visus modernās dzīves plusus un mīnusus?

Kino seansa sākums 21.00. Ieeja pasākumā no plkst.20.30.

Pasākumi norisināsies Spīķeru kvartāla lielajā laukumā, Maskavas ielā 8.

 

Pasākumus atbalsta Rīgas dome.