Trešdien Spīķeros viesosies Sanktpēterburgas Jauniešu cirka apvienība “Rovesņik Na Neve”

Trešdien, 17.jūlijā, Spīķeru kvartālā viesosies Sanktpēterburgas Jauniešu cirka apvienība “Rovesņik Na Neve” ar aizraujošu laikmetīgā cirka izrādi.  Pasākums norisināsies Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8, ieeja pasākuma bez maksas.

Par ko būs šī izrāde?  Ja nesēdi uz vietas, bet dodies ceļojumā, vienalga – pa īstam vai  savos sapņos,  tevi vienmēr gaidīs pārsteigumi, brīnumi, izaicinājumi, pārpratumi, tikšanās, šķiršanās, joki, bēdas, draudzība, mīlestība, asaras un smiekli… Visas šīs emocijas un piedzīvojumu kaleidoskopu Jauniešu cirka apvienība “Rovesņik Na Neve”  atklās  ar saviem specifiskajiem dotumiem, proti, cirka disciplīnu  daudzveidību – akrobātiku, žonglēšanu, ekscentriku, ekvilibristiku, klaunādi. Tā būs izrāde  par ceļojumu, par ceļojumu kustībā!

Jauniešu cirka apvienība  “Rovesņik Na Neve”  mājo  Sanktpēterburgas  Radošuma  namā “U Voznesenskogo Mosta”. Bērnu un jauniešu interešu centrs darbojas jau 90 gadus, bet cirka   skola –  35 gadus!  Tā ir viena no titulētākajām  cirka mākslas apmācības iestādēm un uzvaru skaits   starptautiskos cirka konkursos un festivālos jau kļuvis nepārredzams. Starp tiem – galvenās balvas  Krievijas, Francijas, Ukrainas, Izraēlas,  Somijas, Lietuvas un, protams, arī Latvijas festivālos un konkursos. Liels ir arī skolas  ieguldījums profesionālās cirka mākslas tālākvirzībā.  Šobrīd  jaunie profesionāļi strādā ASV, Kanādas, Krievijas lielākajās cirka apvienībās.

Izrādei, kuru skolas jauno profesionāļu apvienība “Rovesņik Na Neve” rādīs Spīķeru kvartālā, 17.jūlijā,  jau ir aplaudējuši skatītāji dažādās pilsētās ne vien pašu valstī, bet arī Beļģijā, Izraēlā, Francijā un pavisam nesen – Vācijā un Somijā. Jaunie mākslinieki ir pārsteiguši skatītājus gan Fratellini Akadēmijā  (L’Académie Fratellini), gan Berlīnes baleta un cirka skolas (Staatliche Ballettschule Berlin und Schule für Artistik) pedagogus un audzēkņus.

Sanktpēterburgas Jauniešu cirka apvienības “Rovesņik Na Neve” laikmetīgā cirka viesizrāde norisināsies trešdien, 17.jūlijā, Spīķeru kvartālā. Izrādes sākums plkst. 19.00. Ieeja bez maksas.