Trešdien, 19.jūlijā, Spīķeros ar brīvdabas koncertiem uzstāsies divas pašmāju apvienības  – vakaru atklās Ansis Klintsons un grupa „Logo”, savukārt turpinājumā uzstāsies Andris Kivičs un grupa „Z-Scars”.

Grupa Z-SCARS dibinata 2001.gadā. Kopš tā laika Z-Scars ir iznākuši 6 ieraksti, vairāk kā 10 dziesmas ir bijušas Latvijas radiostaciju topu virsotnē. Grupa uzstājusies ap 500 koncertos gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Z-Scars ir ieguvuši vairākus nacionāla mēroga apbalvojumus. 2016.gadā grupa svinēja  15.gadu jubileju un izdeva digitālu ierakstu “Restarts”. 2017.gadā grupa nodevusi skatītājiem video dziesmai „Vērtības”.

https://youtu.be/k7mBw6wN4jA

Pēc vairāku gadu pārtraukuma jaunā sastāvā atgriezusies  grupa „Logo”, kuras pirmsākumi meklējami 2000.gadā.  Šobrīd jaunajā sastāvā –  Ansis Klintsons, Rihards Lībietis, Egīls Leimanis, Matīss Repsis – grupa gatavo jaunu muzikālo materiālu. Koncertā būs dzirdamas gan grupas pirmsākumu dziesmas, gan arī svaigākās kompozīcijas – „Dzīvnieks”, kā arī grupas jaunākais gabals „Karma” un citi.
Koncerts norisināsies Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8. Plkst.19.00 uz skatuves kāps grupa „Logo”, plkst.20.00 – grupa „Z-Scars”. Ieeja bez maksas.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.