Wise Music Society 1.dzimšanas dienu svinēs DĀRZĀ

17.novembra naktī apvienība Wise Music Society publiski nosvinēs savu pirmo dzimšanas dienu restorānā Dārzs, Spīķeros, Maskavas ielā 4. Pasākumā piedalīsies Part-time Funk Lover, duets Joyful Noise, Mixmaster AG un DJ Miguelez.

“Atskatoties uz paveikto, esam pierādījuši, ka ar vienu gadu pietiek labam startam. Esam sarīkojuši pirmo Starptautisko Džeza dienu, pirmo Riga Funk Fest, vairākus Wise Music pasākumus un viesmākslinieku tūres. Gaisā virmo daudz ideju un nākotnes plānu”, atzīst apvienības līdzdibinātāja Evilena Protektore. “Šī pasākuma laikā vēlamies pateikties visiem, kuri stāvējuši klāt vieglākos un grūtākos brīžos: komandai un brīvprātīgajiem, katram mūziķim un klausītājam. Ceram, ka pietiks spēka turpināt veidot stipru un saliedētu mūzikas kopienu valstī”, saka WMS līdzdibinātāja Aleksandra Line.

 WISE MUSIC SVINIBAS DARZA

Pasākuma laikā varēs izbaudīt vairāku DJ un mūziķu sniegumu Electro Funky stilā, kā arī pateicoties Rīgas Melnā balzama ELEMENT atbalstam uzcienāties un iegādāties īpašo vakara dzērienu – Liquid Wise. Vakara īpašā izklaide – Cheesebox, īpašais ballīšu fotoautomāts, kas iemūžinās jautrākus pasākuma mirkļus. Vakara sākums – 22:00, ieeja brīva.

 

Programmā:

22:00 Part-time funk lover

00:00 Joyful Noise

01:00 Mixmaster AG

02:00 DJ Miguelez