Ziemassvētki straujiem soļiem tuvojas, taču Ziemassvētku dāvanas vēl nav sarūpētas? Ja arī Tu vēl esi dāvanu meklējumos saviem mīļajiem, tad ieskaties, ko īpašu svētkiem vari iegādāt Spīķeru kvartālā – gan skaistumam, gan garšas kārpiņām, gan neaizmirstamām emocijām!

 

Sveču veikals LATVIJAS SVECES

Sveces palīdzēs ikvienai istabai vai telpai kļūt gaišākai, siltākai un mājīgākai un to nekad nevar būt par daudz.

“Latvijas sveces” veikalā, Maskavas ielā 4, Jūs sagaidīs plašs sveču piedāvājums un draudzīgas cenas, kā arī veikala darbinieki palīdzēs gan ar izvēli, gan ar skaistu noformējumu!

 

Salonveikals KAFIJAS DRAUGS

Salonveikals “Kafijas Draugs”, Maskavas ielā 10, sagatavojis īpašus piedāvājums tieši Ziemassvētkiem.

Piedāvājumā gan dažādu veidu kafijas, gan dāvanu komplektus pilnīgai un nesteidzīgai kafijas baudīšanai, īpaši gardus saldumus un garšu piesātinātas tējas, kā arī krāsainas keramikas tases un nerūsējošā tērauda ekskluzīva dizaina tējkannas, kas sagādās prieku par labi pagatavotu un pasniegtu kafiju.

 

Zoo veikals – veterinārā aptieka MĪLUĻIEM.LV

Svētkos nedrīkst aizmirst arī par četrkājainajiem draugiem.

Zoo veikalā “MĪLUĻIEM.LV”, Maskavas ielā 6, atradīsiet gan dažādus kārumus, gan aksesuārus un rotaļlietas, gan citas noderīgas preces saviem mīluļiem.

 

Profesionālās skaistumkopšanas preču centrs SALON LINE

Profesionālo skaistumkopšanas preču veikals “SALON LINE”, Maskavas ielā 14, sarūpējis ne tikai atlaides vairāk kā 5000+ precēm svētku sajūtām, bet arī dāvaniņas par pirkumiem decembrī.

Bagātīgajā preču klāstā noteikti atradīseti labas idejas dāvanām sev un ģimenei, draugiem un kolēģiem – dažādiem vecumiem un gaumēm, vajadzībām un vēlmēm!

Piedāvājumā arī jau gatavi kosmētikas dāvanu komplekti, kā arī iespējams iegādāties Dāvanu kartes!

 

Neaizmirstami muzikāli piedzīvojumi no LATVIJAS KONCERTI

Ja vēlies saviem mīļajiem svētkos uzdāvināt skaistas emocijas, iedvesmu un labu mūziku, tad  ieskaties “Latvijas Koncerti” pasākumu kalendārā!

Tuvākais koncerts Spīķeru koncertzālē –  “Džeza trio. Auziņš – Čudars – Arutyunyan” – norisināsies 28.decembrī un biļetes vēl ir pieejamas pārdošanā!




 

Lai skaisti un sirdssilti svētki!