14.jūlija vakarā Spīķeru kvartālā risināsies džeza, fanka un dzejas koncertsWise Music Society atsāk mūzikas pasākumu sēriju, kuras ietvaros vakara laikā uz vienas skatuves apvieno jau zināmas mūzikas grupas un pavisam jaunus projektus. Rīgas domes atbalstītajā pasākumā, kas sāksies 19.00, uzstāsies Klausies.Слушай.Listen, Cariocas, Pieneņu Vīns un DJ PM2THEAM.

Wise Music Events pasākumu sērija piedzima līdz ar apvienības darbības sākumu jau

2014. gadā ar sākotnējo mērķi katra koncerta programmā iekļaut gan jau zināmas grupas, gan jaunākus projektus. Šādā veidā māksliniekiem rodas iespēja smelties iedvesmu pie kolēģiem, bet klausītājiem — baudīt iemīļotus un atklāt pavisam jaunus muzikālos iedvesmotājus. Šoreiz uz vienas skatuves uzstāsies funk-fusion apvienība Pieneņu Vīns ar 12 gadu pieredzi, jaunāks dzejas un improvizētā džeza projekts Klausies.Слушай.Listen, kā arī pavisam jauns projekts, kas sastāv no pieredzējušiem mūziķiem – Cariocas, kas izpildīs brazīļu ielu mūziku šoro.

 

Šoreiz open-air pasākuma mājvieta ir rīdzinieku un pilsētas viesu iecienītais Spīķeru kvartāls. Vasaras vidu svinot, par muzikālu atmosfēru koncerta laikā parūpēsies turntable mākslinieks DJ PM2THEAM. Ieeja pasākumā bez maksas.

 

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.