27.novembrī „Prāta kutināšana” Spīķeros

prata kutinasana Spikeros

PRĀTA KUTINĀŠANA ir spilgtu personību stāsti, kas rosināt domāt.

KĀ KUTINA: 4 eksperti katrs 15 minūšu prezentācijā pastāsta savu stāsu un izveido klausītājos jaunu pārdomu dimensiju. Tad seko jautājumi un neliela diskusija.

KAS KUTINA: cilvēki, kas deg par savām idejām: eksperti, slavenības, profesionāļi, mākslinieki un citādi domājošie.

PAR KO KUTINA: mēs izvēlamies tēmas, kas ir aktuālas katram cilvēkam. Katrai tēmai mēs atrodam dažādas pieredzes un perspektīvas, lai aicinātu apstāties un padomāt. Ikvienam cilvēkam ir savs stāsts, bet domāšanas audumu veido daudzi stāstu pavedieni.

KUTINĀMIE: sākotnēji uz pasākumiem aicinājām lūgtos viesus no biznesa klientu loka, taču sapratām, ka negribam turēt sveci zem pūra, un pakāpeniski atvērām pasākuma durvis plašāk. Neliela daļa pasākumu tiek rīkoti biznesa klientiem, bet uz visām pārējām sarunām laipni gaidīts ikviens ieinteresētais ar atvērtu prātu un sirdi, iepriekš reģistrējoties pieteikšanās formā.

KAD UN KUR: diskusijas šogad notiek aptuveni reizi ceturksnī. Par konkrēto datumu un vietu ziņojam šeit, mājaslapā, un sociālajos tīklos pirms katra pasākuma.

KUR SKATĪTIES: ja neizdodas atnākt uz pasākumu klātienē, viss nav zaudēts! Pasākuma tiešraidi iespējams vērot DIENA TV, bet pēc tam šeit, projekta mājas lapā www.pratakutinasana.lv.

KAS RĪKO: Intelektuālās diskusijas ar SEB bankas atbalstu rīko LEAD korporatīvā komunikācija, savukārt informatīvo atbalstu nodrošina DIENA.