4. Ielu mūzikas festivāls „Ielu Mūzikas Diena 2014”

Izsludina “Ielu Mūzikas Dienu”

Jau ceturto gadu pēc kārtas, Rīgas pilsētas svētku laikā, 16. augustā, mūsu galvaspilsēta uz vienu dienu pārvērtīsies par ikvienam piemērotu dzīvās mūzikas centru un mūzika ielās svinēs savus svētkus – ielu mūzikas festivāla organizētāji no jauna izsludina “Ielu Mūzikas Dienu”.

Aicina pieteikties dalībai

Ielu Mūzikas Diena ir brīdis, kad ikviens, kurš sevī jūt mūzikas brīvdomīgo elpu, tiek aicināts doties ielās – spēlēt, dziedāt, dejot, pārsteigt līdzcilvēkus un dalīties savās sajūtās, piepildot Rīgu ar ritmiem, balsīm un skaņām. Aicinām mūziķus – profesionāļus, amatierus, pārstāvot jebkurus žanrus, pieteikties dalībai jau tūlīt mājas lapā www.ielumuzika.lv līdz 5.augustam, izvēloties sev piemērotu laiku un vietu kādā no oficiālajiem Ielu Mūzikas Dienas punktiem –Torņu, Audēju, Vaļņu, Kaļķu, Tirgoņu ielās, Bastejkalnā, Berga Bazārā, Kaņepes Kultūras centrā vai Spīķeru kvartālā.

Šogad Ielu Mūzikas Dienas kustībai, kas radusies pirms 8 gadiem Lietuvā, pievienojusies Nīderlande, Gruzija, Dānija, arī Ukraina, kur Kijevas un Ļvovas pilsētu ielās un parkos maijā mūziķi tādā veidā iestājās pret karu. Ikvienā no mums dzīvo mūzika. Ielu Mūzikas Diena 16.augustā ir Tava iespēja iesaistīties vispasaules ielu mūzikas kustībā un Rīgas svētku atmosfēras radīšanā.

IMD14_logo

Piepildīsim Rīgas ielas ar mūziku kopā!

LAIŽAM SKAŅU GAISĀ!