Aicina apskatīt Likteņdārza draugu alejai veltītu izstādi

Gada nogalē, līdz 23. decembrim Likteņdārza draugu alejai veltītā izstāde no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00 būs apskatāma Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 6. Izstādes apmeklētāji aicināti iepazīties ar Likteņdārza tapšanas vēsturi, aplūkot fotogrāfijas un bruģakmens paraugus.

1

Likteņdārza veidotāji piedāvā bruģakmeni kā alternatīvu Ziemassvētku vai gadu mijas dāvanu ar iespēju iemūžināt savu draugu un radu vārdus uz bruģakmens, kas tiek izgatavoti no Latvijas laukakmens.

3

Likteņdārza draugu alejas 200 metru garo ceļu līdz dārza centrālajai daļai – amfiteātrim Daugavas malā – paredzēts izveidot, izmantojot 114 tūkstošus pelēku bruģakmeņu. Pirmie divi tūkstoši bruģakmeņu iebruģēti 2012. gadā. Līdz 2018. gada 18. novembrim Draugu alejā iebruģēti 10 168 bruģakmeņi. Atbalstu Likteņdārzam ar savu bruģakmeni pauduši daudzi Latvijā slaveni cilvēki un patrioti, kā, piemēram, sportisti Jānis Lūsis, Raimonds Bergmanis, Dainis Dukurs, Martins Dukurs un Tomass Dukurs un citi.

Izstādē būs iespēja tuvāk iepazīties ar Likteņdārza ideju, aprunāties ar dārza īstenotājiem un, ziedojot 10 eiro par bruģakmeni, saņemt pateicību kā apliecinājumu dalībai ceļa īstenošanā.

2015.gada sākumā Rīgā plānotas vairākas izstādes Likteņdārza draugu alejas atbalstam. Plašāka informācija par Likteņdārza aktivitātēm atrodama mājas lapā liktendarzs.lv

Liktendarzs