Izrāde „Sen jau tā vajadzēja, zaķi” pēdējo reizi

22. un 29. decembrī plkst. 19:00 „Dirty Deal Teatro” pēdējās reizes būs iespēja noskatīties režisora Dmitrija Petrenko izrādi “Sen jau tā vajadzēja, Zaķi”, kuras pamatā ir Sergeja Kozlova “Ezītis miglā un citas pasakas”. Izrādē spēlē aktieri Anta Aizupe un Mārtiņš Upenieks, kā arī īpaši pieaicināts viesmākslinieks Zaķa lomā.

SenJauTaVajadzejaZaki-foto

Katru vakaru Ezītis dodas vakarēt pie sava drauga Lācēna. Taču kādu dienu Ezīša ziņkārība aizved viņu pāri lielajam ceļam. Ko viņš tur ierauga? Citu mežu? Citu dzīvi? Mēs tikai zinām, ka atpakaļ viņš atnāk jau pavisam citādāks. Tāds, kas sāk uzdot sev jautājumus, kas kādreiz viņam pat prātā nevarēja ienākt. Pēc šādiem lielajiem notikumiem grūti atgriezties “vecajās sliedēs”. Kādu stratēģiju tad izvēlēties, lai varētu dzīvot tālāk?

SenJauTaVajadzejaZaki-fotoAnastasijaGolubeva (24)

Pirmizrāde notika 2013. gada 28. februārī, un kopš šī laika izrādē katru reizi viesojies cits Latvijā pazīstams aktieris vai režisors Zaķa lomā. Izrādē piedalījušies Arturs Krūzkops, Baiba Broka, Andris Keišs, Imants Strads, Mārtiņš Meiers, Jurijs Djakonovs, Indra Roga, Ģirts Liuziniks, Ināra Slucka, Elmārs Seņkovs, Inese Pudža, Madara Botmane, Kaspars Dumburs, Ieva Segliņa, Kaspars Zāle, Aigars Apinis.

Saruna ar režisoru: http://youtu.be/he-EYu7Tx40

Ieskats izrādē: http://youtu.be/xSmjHZMOIWU

 

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/venue/486

Biļešu cena: 9,00 EUR; skolēniem, studentiem un pensionāriem 5,00 EUR.

Izrādes notiek teātrī „Dirty Deal Teatro” (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2).