Maskavas forštates iedzīvotāji un nevalstiskās organizācijas aicinātas pieteikt savu dalību interaktīvā foto projektā „Mana Maskavas forštate”. Projektu organizē biedrība „Rīgas Spīķeri”. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. No visiem iesūtītajiem pieteikumiem dalībai projektā tiks izvēlēti 50 dalībnieki, kuri izmantojot vienreiz lietojamos fotoaparātus būs aicināti iemūžināt bildēs savu redzējumu par Maskavas forštati. Pieteikties dalībai iespējams līdz 20. janvārim.

Projekts paredzēts ikvienam Maskavas forštates iedzīvotājam, sākot ar junioriem līdz pat senioriem gan ar, gan bez pieredzes fotogrāfijā. Interesentiem, kuriem ir vēlme radoši izpausties un izmēģināt savus spēkus fotogrāfijā, atklājot savu redzējumu par Maskavas forštati.

Katrs no Maskavas forštates iedzīvotājiem šo apkaimi redz savādāku, katram šī vieta saistās ar savām pieredzēm un atmiņām, individuālām detaļām un uzsvariem. Projekta mērķis ir pēc iespējas plašāk parādīt Maskavas forštates vaibstus no cita skatu punkta. Daudz personiskāku un īpašāku –apkaimes iedzīvotāju un nevalstisko organizāciju redzējumā.

Pēc pieteikumu izskatīšanas dalībai projektā tiks izvēlēti 50 dalībnieki, kuriem tiks izdalīti vienreiz lietojamie fotoaparāti ar filmiņām un tiks dots noteikts laika posms, kurā izpaust savu radošumu Maskavas forštates apkaimē, uzņemot fotogrāfijas 27 filmiņas kadros. Pēc fotogrāfiju uzņemšanas, visi dalībnieku uzņemtie kadri tiks attīstīti un rezultātā tiks atlasītas 50 labākās fotogrāfijas – no katra dalībnieka daiļrades viena fotogrāfija, kura tiks izstādīta projekta ceļojošajā foto izstādē ar tādu pašu nosaukumu „Mana Maskavas forštate”. Izstādes atklāšana paredzēta 17.martā.

Lai pieteiktu savu dalību foto projektā, aicinām iepazīties ar projekta nolikumu un aizpildīt pieteikuma anketu un līdz 20.janvārim nosūtīt to uz e-pastu: spikeri@spikeri.lv. Tāpat pieteikuma anketu var aizpildīt arī elektroniskajā vietnē vai iesniedzot klātienē Spīķeros, Maskavas ielā 6, 2.stāvā.

Dalība projektā ir bez maksas.