Aicina uzņēmējus un interesentus piedalīties konferencē „Eiropas Biznesa atbalsta tīkls uzņēmējdarbības attīstībai”

Konferencē būs iespējams uzzināt par pakalpojumiem, ko Jūsu biznesa attīstībai piedāvā EEN tīkls visā pasaulē. Par veiksmīgiem starptautiski realizētiem projektiem pieredzē dalīsies EEN tīkla pārstāvji no Lietuvas un Igaunijas. Paneļdiskusijā par finanšu atbalsta mehānismiem būs iespējams iepazīties ar šobrīd pieejamajiem finanšu instrumentiem. Par to informēs Latvijas Attīstības finanšu institūcijas ALTUM pārstāvis. Latvijas Nacionālā kontaktpunkta eksperti iepazīstinās ar iespējām, ko piedāvā Eiropas Savienības inovācijas atbalsta programma Horizon 2020, Eureka un Eurostars-2. Ar savu praktisko pieredzi, piedaloties projektos, dalīsies SIA Tilde projektu direktors Aivars Bērziņš.

Praktiskus padomus, kā iegūt informāciju par izsludinātajiem publiskajiem iepirkumiem un kā piedalīties citu Eiropas Savienības valstu organizētājos publiskajos iepirkumos, sniegs Toni Saraiva, kas ir Eiropas līmeņa atzīts eksperts un konsultants iepirkumu jautājumos. Ar savu praktisko pieredzi par dalību iepirkumu procedūrā dalīsies Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra pārstāvis. Paneļdiskusiju laikā Jums būs iespēja noskaidrot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, diskutējot ar paneļu dalībniekiem.

Visas dienas garumā būs iespējams iepazīties ar LIAA piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī pieteikties individuālajām konsultācijām.

Konferences noslēgumā par īpašas atmosfēras radīšanu rūpēsies Rīgas Improvizācijas teātris.

Darba valoda – latviešu un angļu.

Dalība bezmaksas.
Vietu skaits ierobežots