1.septembrī skolēni un studenti aicināti apmeklēt lielākos un aizraujošākos Zinību dienas svētkus Rīgā, Spīķeru kvartālā, lai kopīgi nosvinētu jaunā mācību gada sākumu. Pasākuma apmeklētāji varēs radoši darboties dažādās darbnīcās, piedalīties aizraujošās aktivitātēs, kā arī novērtēt jauno mūzikas grupu sniegumu un svētku noslēgumā uzgavilēt populārām un iemīļotām pašmāju grupām – „Rīgas Modes”, „Triānas Parks”, „Olas”. Pasākumu vadīs neatkārtojamais Rīgas bebrs. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Zinību dienas svētkos no plkst. 15.00 līdz plkst. 20.00 ikviens būs aicināts piedalīties un izpausties radoši dažādās darbnīcās. Apmeklētāji varēs izveidot savu īpašo jaunā mācību gada nozīmīti, ko stiprināt pie apģērba vai skolas somas. Tāpat skolēniem būs iespēja pašiem izveidot draudzības aproces gan sev, gan draugiem. Domāt zaļi un saaudzēt dabu un vidi rosinās  „Homo ecos:” darbnīca, kurā būs iespēja apgūt kā no dažādam vecām mantām, vai lietām, ko parasti izmetam atkritumos, var uztaisīt jaunas, skaistas un ikdienā noderīgas lietas. Izpaust savu fantāziju un veidot dažādus dekoratīvus priekšmetus aicinās radošā apvienība “Sapnīca” hama pērlīšu darbnīcā. Pasākumā ar aktivitātēm “Skolēna ceļš līdz RSD” un spēli “Memorize” RSD versijā, piedalīsies arī Rīgas Skolēnu dome.

Par jautrību un atjautību  svētkos gādās “Braingames” galda spēles un lielformāta spēles sadarbībā ar „Lielās spēles”, kas tematiski balstītas uz klasisko un visiem labi zināmo galda spēļu motīviem, kā arī iemīļotu un populāru multiplikāciju un pasaku motīviem.

Svētkos interesenti varēs apskatīt un izbraukt ar jancīgajiem “Kreicbike” ērmriteņiem.

Zinību dienas svētkos darbosies arī tematiskais svētku foto stūrītis, kurā skolēni un studenti varēs iemūžināt savas Zinību dienas emocijas profesionāla fotogrāfa vadībā.

No plkst. 15.30 līdz plkst. 19.00 uz svētku skatuves kāps jaunās grupas un izpildītāji – “Black Bloom”, “Piparmētra”, “Jānis Niedra”, “Higher State of Mind”,  “Cellar Cat” un  grupa “The Citizens LV”.

Svētku izskaņā, no plkst. 19.00 līdz plkst. 22.00 skolēni un studenti aicināti uz neaizmirstamu, aktīvu un atraktīvu svētku koncertu, piedaloties iemīļotajām grupām „Rīgas Modes”, „Triānas Parks”, kā arī „Olas”.

 

Apmeklētāji laipni gaidīti uz Zinību dienas svētkiem Spīķeru kvartāla laukumā 1.septembrī, Maskavas ielā 8. Pasākuma norises laiks no plkst. 15.00 līdz plkst. 22.00. Ieeja bez maksas.

 

Pasākumu organizē biedrība „Rīgas Spīķeri”, atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.