Augusta koncertprogrammu Spīķeros atklās grupa „Franco Franco”

Trešdien, 2.augustā Spīķeru kvartālā muzicēs dziesminieks no Baltkrievijas – Andreis Senkēvičs un grupa, savukārt savukārt vakara noslēgumā enerģijas lādiņu apmeklētājiem sagādās spilgtā indīpopa apvienība „Franco Franco”.

„Franco Franco” ir viena no košākajām un aktīvākajām pašmāju indīpopa apvienībām, kuras mazalbums “Moon + Light” ieguvis mūzikas kritiķu atzinību un nominēts “Zelta Mikrofons” balvai kā labākais alternatīvās vai indie pop mūzikas ieraksts. Šī gada sākumā “Franco Franco” ar labiem rezultātiem startējusi Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā „Supernova 2017”, iekļūstot pusfinālā.
„Franco Franco” raksturo juteklisks un spēcīgs dziedājums, kinematogrāfisks skaņas lidojums un enerģiskas dzīvās uzstāšanās, padarot grupu par vienu no apvienībām, kas obligāti jādzird šajā vasaras koncertu sezonā.

Andrejs Senkēvičs ir indiefolk stilā muzicējošs dziesminieks no Minskas, Baltkrievijas, kurš spēlē savu oriģinālmūziku baltkrievu un krievu valodās.

#MusicFriendsRoad (mūzika, draugi, ceļš) ir viņa mūzikas tūres nosaukums, ar kuru viņš cer apceļot pasauli. Andrejs jau ir uzstājies vairākās Eiropas valstīs – Baltkrievijā, Krievijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Ukrainā un Vācijā. 2015. gada februārī izdevis savu debijas albumu “Мечтатели серых улиц” (Pelēko ielu sapņotāji), 2016. gada aprīlī izdevis singlu “СВЕТ” (Gaisma).
Andreja dziesmas vēsta par ceļu un attālumiem, mīlu un sirsnību, sapņiem un pārmaiņām.

Pasākums norisināsies Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8. Plkst. 19.00 uz skatuves kāps „Andrei Senkevich Band”, plkst.20.00 grupa „Franco Franco”. Ieeja bez maksas.

 

Brīvdabas koncertus Spīķeru kvartālā atbalsta Rīgas dome.