Sestdien, 5.augustā, Spīķeru kvartāls aicina apmeklēt „Retro gadatirgu”, kura ietvaros kvartāla laukumā norisināsies apmeklētāju iecienītais „Rīgas krāmu tirgus”, koncertus sniegs vairākas pašmāju grupas, būs apskatāma retro motociklu izstāde un sagaidāmi arī citi pārsteigumi.

Iecienītajā krāmu tirdziņā būs iespējams iegādāties preces dažādiem mērķiem un vajadzībām. Tirdziņa piedāvājumā būs gan antīkas mēbeles, gan mājas interjera priekšmeti, tehnika, vinila plates un atskaņotāji, nozīmītes, porcelāna figūriņas, trauki, grāmatas, aksesuāri, rotaļlietas, apģērbi un citas aizraujošas lietas no šī un pagājušā gadsimta.

Uz skatuves no plkst. 13.00 koncertēs trīs pašmāju apvienības. Koncertprogrammu atklās grupa „Pilnmēmess”, kuras repertuārā ir populārākie pašmāju mūzikas hiti no 80ajiem un 90ajiem gadiem. Plkst. 14.00 uz skatuves kāps atlernativā/indie grupa „Sub Scriptum”, savukārt skatuves programmas noslēgumā, plkst.15.00, uzstāsies pop-roka grupa „Find Florent”.

Paralēli tirdziņam un skatuves programmai no plkst. 13.00 Spīķeru laukumā varēs aplūkot retro motociklu izstādi, tiks pūsti lieli un mazi ziepju burbuļi un sagaidāmi arī citi pārsteigumi.

„Retro gadatirgus” norisināsies sestdien, 5.augustā, Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8, no plkst.11.00 līdz plkst.18.00. Ieeja pasākumā bez maksas.